Producenci

Newsletter

Powiększ do pełnego rozmiaru

MUSCLEMEDS Carnivor Beef Protein 908g

Odżywki białkowe

Brak na stanie

110,00 zł

Obniżka!

-10,00 zł

120,00 zł

 IZOLAT BIAŁEK WOŁOWYCH
ANABOLICZNA TECHNOLOGIA RETENCJI AZOTU
20 RAZY WIĘCEJ KREATYNY NIŻ W STEKU

Smaki i Gramatury : 

Cherry Vanilla - 980g

Fruit Punch - 908g


Carnivor - to pierwszy na świecie izolat białek wołowych Carnivor jest o 350% bardziej skoncentrowany niż stek i znacznie bardziej skoncentrowany niż białko serwatkowe, przy czym nie zawiera ani grama tłuszczu czy cholesterolu!

Kai Greene był obiektem testów, przeprowadzonych przez naukowców MuscleMeds. Eksperymenty dotyczyły opracowania formuł suplementów. Po zakończeniu badań ujawniono mediom wyniki oraz dopuszczono produkt do sprzedaży. Rezultat eksperymentu był wielkim sukcesem, a przełomem okazało się zastosowanie (obecnie najważniejszego w kulturystyce) makroskładnika – proteiny. Gdy naukowcy określili ilość spożywanych przez Kaia protein, doszli do wniosku, że kulturysta zrobił większe postępy, opierając swoją dietę na wołowinie, niż podczas przyjmowania białek serwatkowych i kazeiny. Kai osiągał znakomite przyrosty spożywając 2–3 kg wołowiny dziennie, jednak taka ilość czerwonego mięsa skutkowała rozstrojem żołądka. Niezadowalający był także poziom wchłanianego tłuszczu i cholesterolu, który przekraczał limit zakładany przez naukowców MuscleMeds. Eksperyment przyczynił się do powstania CARNIVOR, pierwszego na świecie izolatu białek wołowych, który stał się kluczowym czynnikiem przyrostu masy mięśniowej Kaia i na zawodach Arnold Classic pozwolił mu zgarnąć pierwsze miejsce.

Pierwszy na świecie izolat białek wołowych CARNIVOR jest o 350% bardziej skoncentrowany niż stek i znacznie bardziej skoncentrowany niż białko serwatkowe, przy czym nie zawiera ani grama tłuszczu czy cholesterolu!

CARNIVOR wykorzystuje najnowsze techniki ekstrakcji, hydrolizy i izolowania, dzięki czemu dostarcza mięśniom budującej mocy białek czerwonego mięsa z wyższym poziomem aminokwasów niż jakakolwiek proteina wykorzystująca serwatkę, soję, mleko czy jajka.

Anaboliczna Technologia Retencji Azotu (ANRT) powtórnie wykorzystuje aminokwasy i minimalizuje wydzielanie się amoniaku

ANRT jest największym przełomem w suplementach budujących mięśnie. Podczas gdy proteiny są niezwykle ważne w procesie wzrostu mięśni, paradoksalnie mogą się okazać czynnikiem hamującym przyrosty. Działa tu prosty mechanizm: więcej protein oznacza większą produkcję amoniaku, który hamuje rozwój masy, jeśli nie jest odpowiednio neutralizowany. ANRT jest zaawansowaną technologią, stworzoną do neutralizowania amoniaku i ponownego wykorzystania aminokwasów w anabolicznych ścieżkach, tworzących mięśnie poprzez zwiększoną retencję azotu.

20 razy więcej kreatyny niż w steku
Jedną z zalet wołowiny jest wysoka zawartość kreatyny. Wołowina jest jednym z najlepszych naturalnych źródeł tego związku. Aby wznieść aktywację anabolizmu i wypełnienie komórek mięśniowych na wyższy poziom, każda porcja CARNIVOR dostarcza 20 razy więcej kreatyny niż stek, wypełniając twoje mięśnie eksplozją siły i wzrostu.

Dodatek BCAA dla zwiększenia anabolizmu i redukcji katabolizmu
Aby jeszcze bardziej podnieść anaboliczną moc budowania mięśni, CARNIVOR zawiera ekstra dawkę BCAA (aminokwasów rozgałęzionych), która dodana do izolatu białek wołowych, pozytywnie wpływa na bilans azotowy, nasila syntezę protein, redukuje katabolizm i zmniejsza potreningowe zmęczenie.Dawkowanie:


Zmieszaj 1–2 miarki (zawierającą 23–46 g protein) z 250–500 ml zimnej wody. Pij 1–3 razy dziennie lub kiedy tylko potrzebujesz zwiększonej ilości białek. Proteina może się spienić po zmieszaniu.


Składniki:

Składniki w 1 porcji (33 g): % Zapotrzebowanie dzienne
Kalorie116 kcal-
Kalorie pochodzące z tłuszczu0 g0*

Tłuszcz

całkowity
0 g0*

Tłuszcze nasycone

0 g0*

Tłuszcze

trans
0 g+

Cholesterol

0 mg0*

Węglowodany

całkowite
6 g3*

Błonnik

0 g0*

Cukry

0 g+

Białko

23 g46*

Witamina A

2547 IU51

Witamina C

25 mg41

Tiamina

0,1 mg6

Ryboflawina

0,2 mg11

Niacyna

82 mg41

Witamina B6

6,5 mg325

Witamina B12

100 mcg1666

Wapń

23 mg2

Fosfor

20 mg2

Magnez

2 mg<1

Sód

44 mg2

Potas

6 mg<1
+ Dzienna wartość nie ustanowiona * Wartości opracowane na podstawie diety 2000 kcalSkładniki: CARNIVOR-BPI™ (hydrolizowany izolat białek wołowych, monohydrat kreatyny,

BCAA

(leucyna, walina, izoleucyna ), Anaboliczna Technologia Retencji Azotu : GKG (alfa-ketoglutaran glutaminy), OKG (alfa-ketoglutaran ornityny), AKG (alfa-ketoglutaran) oraz KIC (alfa-ketoizokapronian), hydrolizowana żelatyna, maltodekstryny, lecytyna, kwas cytrynowy, acesulfam potasu i sukraloza. Wolny od laktozy, cholesterolu i tłuszczu.

 

  • Forma Proszek
  • Odżywki Białkowe Wołowe

Napisz swoją opinię

MUSCLEMEDS Carnivor Beef Protein 908g

MUSCLEMEDS Carnivor Beef Protein 908g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

top