Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI

Suplementy na wątrobę, detoks i wspomagające trawienie

Tu znajdziesz szereg najwyższej jakości produktów wspierających Twój układ trawienny, wątrobę, a także o właściwościach oczyszczających i regenerujących. Właściwie funkcjonujący układ trawienny to aspekt absolutnie konieczny, aby prawidłowo przyswajać dostarczane z pożywieniem mikro i makroelementy. Nie ma mowy o zdrowiu ogólnym, bez zdrowego, wydajnego trawienia! W suplementach dedykowanych temu zastosowaniu znajdziesz enzymy trawienne, w formie kompleksów (zawierających m.in. amylazę, proteazę, laktazę, bromelainę, celulazę, lipazę, maltazę, pektynazę i inne) wspierających trawienie, lub monopreparatów/miksów kilku składnikowych zaprojektowanych w celu poprawy np. trawienia glutenu, czy laktozy. Nietolerancje pokarmowe są obecnie sprawą powszechną, zanim przejdziemy na restrykcyjną dietę wykluczeniową warto spróbować odpowiedniej suplementacji - nie przekreślaj definitywnie nabiału i produktów zawierających gluten!

W tym dziale znajdziesz również suplementy wspierające prawidłowe funkcjonowanie wątroby i detoksyfikujące. Doskonale sprawdzają się w profilaktyce, przy stosowaniu obciążających wątrobę leków, radykalnych odstępstw dietetycznych, ale również jako dodatek do codziennej suplementacji. W składach m.in. wyciąg z ostropestu plamistego (w tym substancja czynna – sylimaryna), N-acetyl L-cysteiny (NAC), fosfolipidy sojowe, wyciąg z karczocha, chlorella, spirulina, cholina (w formie dwuwinianu, alpha GPC, DMAE) i wiele wiele innych!

Wątroba słynie ze swoich możliwości regeneracyjnych – ale koniecznie trzeba ją odpowiednio wspomagać. Odpowiednio dobrana suplementacja wspierająca trawienie i prawidłowe funkcjonowanie wątroby to racjonalny, prozdrowotny wybór. Jeśli chcesz cieszyć się zdrowiem i treningami przez długie lata zadbaj o to!

Suplementy na problemy z trawieniem i detoks

W formie monopreparatów i potężnych kompleksów. Szeroki wybór produktów wyspecjalizowanych w suplementach prozdrowotnych marek. Wersje w kapsułkach (odpowiednie dla wegetarian i wegan), tabletkach, a nawet proszku. Potężny wybór – z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie! Wybierając produkty z tego działu, masz pewność najwyższej jakości zastosowanych składników i ich efektywności.

Polecamy zapoznanie się z ofertą!