Katalog

Producent v
Smak v

Producenci

Newsletter

Pamięć, Koncentracja

Suplementy na pamięć i koncentrację

Tu znajdziesz doskonałe preparaty wspierające pamięć, koncentrację i usprawniające procesy poznawcze. Produkty z tego działu to świetne rozwiązanie dla osób pracujących umysłowo i uczących się, mających okresowe problemy z koncentracją i skupieniem uwagi. Znajdująca się w składzie większości preparatów tego ty...

Suplementy na pamięć i koncentrację

Tu znajdziesz doskonałe preparaty wspierające pamięć, koncentrację i usprawniające procesy poznawcze. Produkty z tego działu to świetne rozwiązanie dla osób pracujących umysłowo i uczących się, mających okresowe problemy z koncentracją i skupieniem uwagi. Znajdująca się w składzie większości preparatów tego typu cholina w formie dwuwinianu, alpha gpc, czy DMAE ma udowodnione naukowo działanie w zakresie poprawy możliwości poznawczych i zapamiętywania. W suplementach z tej grupy znajdziesz również m.in. inozytol (działa synergicznie z choliną), ginko biloba, fosfatydyloserynę, tyrozynę, ekstrakt gotu-kola, czy lecytynę.

Suplementy na pamięć i koncentrację

Doskonałe uzupełnienie suplementacji dla osób starszych – zarówno stosowane profilaktycznie, jak i w przypadku niwelowania zaburzeń w procesach poznawczych (np. demencja, choroba Alzheimera). Ekstrakty Gotu-kola i bakopa drobnolistna często rekomendowane są dla dyslektyków i dysgrafików. Jak widać, spektrum zastosowań preparatów z tego działu jest bardzo szerokie. Życie codzienne od każdego z nas wymaga sprawności umysłowej i umiejętności skupienia się na konkretnym zadaniu. Jest to również potężne pole do popisu w zakresie suplementacji.

W ofercie wyłącznie produkty marek wyspecjalizowanych w preparatach prozdrowotnych. Potężne ekstrakty, sprawdzone miksy – to znajdziesz w tym dziale. Wersje w kapsułkach, tabletkach, a nawet tabletkach musujących. Zapoznaj się z asortymentem.

Więcej
Jest 11 produktów.

Kategorie Pamięć, Koncentracja

top