Katalog

Producent v
Kategoria v

Producenci

Newsletter

Witaminy Grupy E

Witamina E

Witamina E jest rozpuszczalna w tłuszczach, do tej grupy naturalnych związków organicznych zaliczamy tokoferole i tokotrienole.

Działanie witaminy E

Witamina E to przede wszystkim potężny antyoksydant – zwalcza szkodliwe wolne rodniki, będące powodem m.in. zmian nowotworowych, czy przyspieszania procesów starzenia. W suplementacji kor...

Witamina E

Witamina E jest rozpuszczalna w tłuszczach, do tej grupy naturalnych związków organicznych zaliczamy tokoferole i tokotrienole.

Działanie witaminy E

Witamina E to przede wszystkim potężny antyoksydant – zwalcza szkodliwe wolne rodniki, będące powodem m.in. zmian nowotworowych, czy przyspieszania procesów starzenia. W suplementacji korzysta się z monopreparatów zawierających witaminę E, również ze względu na jej bardzo korzystne właściwości w zakresie wspierania zdrowia układu krwionośnego i serca.

Warto wymienić, że na tym polu witamina E:

–wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych i zabezpiecza je przed rozpadem,
–jest stosowana w leczeniu zaburzeń erekcji,
–przeciwdziała miażdżycy.

Witamina E jest również częstym dodatkiem stosowanym w leczeniu osób po zawale mięśnia sercowego. W przypadku suplementacji leczniczej odpowiednią dawkę powinien dobrać lekarz. Bardzo dobrym połączeniem jest zestaw omega 3 + witamina E. Taki suplement, będzie doskonałym uzupełnieniem suplementacji prozdrowotnej ukierunkowanej na prawidłowe funkcjonowanie układu krwionośnego i serca. Dodatek Omegi wspiera prawidłowe wchłanianie rozpuszczalnej w tłuszczach witaminy E.

W naszym asortymencie wyłącznie produkty najlepszych producentów wyspecjalizowanych w preparatach witaminowo-minerałowych. Witamina E w formie tokoferoli i tokotrienoli, lub miksów. Wersje w kapsułkach, tabletkach, a nawet w płynie.

Więcej
Jest 14 produktów.

Kategorie Witaminy Grupy E