Katalog

Producent v
Smak v
Węglowodany v

Producenci

Newsletter

Aminokwasy

Aminokwasy

Aminokwasy rozgałęzione (BCAA), egzogenne, proste, pojedyncze aminokwasy i mixy aminokwasów

Preparaty dostarczające organizmowi aminokwasy to podstawa suplementacji przy założeniu, że zależy nam na skutecznym budowaniu wysokiej jakości tkanki mięśniowej. Aminokwasy doskonale stymulują układ hormonalny i charakteryzują się działaniami anaboliczny...

Aminokwasy rozgałęzione (BCAA), egzogenne, proste, pojedyncze aminokwasy i mixy aminokwasów

Preparaty dostarczające organizmowi aminokwasy to podstawa suplementacji przy założeniu, że zależy nam na skutecznym budowaniu wysokiej jakości tkanki mięśniowej. Aminokwasy doskonale stymulują układ hormonalny i charakteryzują się działaniami anabolicznymi – wspierającymi budowę czystej masy mięśniowej, a także hamują katabolizm, czyli jej rozpad.


Aminokwasy białkowe mają dużą przewagę nad odżywkami białkowymi, jeśli chodzi o szybkość działania, po spożyciu produktu. Te ostatnie, zanim zaczną działać, muszą zostać przetrawione w przewodzie pokarmowym i dostać się do krwioobiegu, natomiast aminokwasy są przyswajane od razu, praktycznie bezpośrednio po spożyciu.

W tym dziale znajdziesz  zarówno  produkty zawierające aminokwasy BCAA (rozgałęzione), jak i egzogenne (EAA), czy mixy, które idealnie sprawdzą się jako Twoje aminokwasy po treningu

Oferujemy niezwykle szeroką gamę preparatów wyłącznie najlepszych na rynku producentów zawierających pojedyncze aminokwasy (m.in.: leucyna, glicyna, tyrozyna, tryptofan) aminokwasy proste (z wielu źródeł, m.in.: białka serwatkowego, kurczaka, wołowiny, łososia) które doskonale zwiększają efektywność treningów, podwyższają podaż aminokwasów, a co za tym idzie pozytywnie wpływają na budowę masy mięśniowej, a także na redukcję tkanki tłuszczowej. Preparaty aminokwasowe to skuteczne wsparcie zarówno dla każdej aktywnej osoby, jak i dla osób mających problem ze spożyciem odpowiedniej ilości (sumarycznie, bądź poszczególnych) aminokwasów. Monopreparaty aminokwasowe mogą znaleźć szerokie zastosowanie w suplementacji zorientowanej na poprawę właściwości poznawczych (np. tryptofan, czy tyrozyna) i ogólnej równowagi funkcjonowania organizmu. Poza preparatami węglowodanowymi aminokwasy BCAA i egzogenne są szczególnie chętnie wybierane przez osoby uprawiającej sporty wydolnościowe, takie jak kolarstwo, czy biegi długodystansowe. Warto przy tym dodać, że osoby uprawiające dyscypliny o charakterze szybkościowo-siłowym i interwałowym (np. sporty siłowe, kulturystyka, crossfit, sztuki walki) wyciągną z suplementacji aminokwasami równie wiele korzyści.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą aminokwasów i do składania zamówień.

Więcej
Jest 351 produktów.

produkty na stronie

Kategorie Aminokwasy

top