Katalog

Producent v
Smak v
Odżywki Białkowe v
Odżywki Przedtreningowe v
Batony i Napoje v

Producenci

Newsletter

BCAA

BCAA to suplement diety, który ma za zadanie dostarczenie organizmowi aż trzech, z ośmiu najważniejszych aminokwasów, niezbędnych dla dobrej kondycji komórek mięśniowych. BCAA zawiera w sobie walinę, leucynę i izoleucynę – odpowiadają one za syntezę białek w mięśniach, wspierają procesy odbudowy mikrourazów po treningu i zwiększają wydzielenie h...

BCAA to suplement diety, który ma za zadanie dostarczenie organizmowi aż trzech, z ośmiu najważniejszych aminokwasów, niezbędnych dla dobrej kondycji komórek mięśniowych. BCAA zawiera w sobie walinę, leucynę i izoleucynę – odpowiadają one za syntezę białek w mięśniach, wspierają procesy odbudowy mikrourazów po treningu i zwiększają wydzielenie hormonów anabolicznych. Ten typ aminokwasów nasz organizm nie jest sam w stanie wytworzyć. Jego źródłem są produkty białkowe – mleczne oraz mięso. Jeśli jednak intensywnie uprawiasz sport i zależy Ci na jak najlepszych efektach, to może nie wystarczyć.

Suplementy diety, w których składzie występuje BCAA są więc świetne właśnie dla osób intensywnie trenujących, ponieważ wzmacniają regenerację i odbudowę mięśni, co przekłada się na lepszy trening. Ponadto odżywki często są wzbogacone w dodatkowe witaminy – wszystko naraz ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Suplementy z BCAA mają zastosowanie w wielu różnych dyscyplinach – zarówno w sportach zespołowych, jak i lekkoatletyce, fitnessowi czy crossficie. Ich skuteczność jest potwierdzona naukowo.

Więcej
Jest 88 produktów.

produkty na stronie

Kategorie BCAA

top