Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI

Kategorie

Marka

Waga

  • | 0
    0kg - 1kg
    | 1

Cena

  • | 0
    0,00 zł - 329,00 zł
    | 329

Smak

Forma

Aminokwasy

Węglowodany

Kategoria

Węglowodany w odżywkach (tabletki, proszek) i żele energetyczne - Olimp, Trec, FA

Carbo, vitargo, dekstroza, napoje izotoniczne, napoje hipotoniczne, żele energetyczne

Dział Węglowodany w sklepie tanie-odżywki został stworzony z myślą o ludziach aktywnych fizycznie potrzebujących odpowiedniego zapasu energii, jak i dbających o zoptymalizowanie regeneracji po wysiłku.

Uzupełnienie zapasów glikogenu mięśniowego, lub po prostu dodatkowe kalorie – węglowodany w diecie to stabilny poziom energii, kluczowy w trakcie wysiłku!

W tym dziale możemy znaleźć preparaty dedykowane dla ludzi uprawiających różne dziedziny sportu (zarówno o profilu wytrzymałościowym, jak i siłowym), ale również dla osób preferujących rekreację fizyczną. Łatwo przyswajalne węglowodany znajdą zastosowanie zarówno w sporcie, jak i podczas dłuższej wycieczki rowerowej, czy górskiej. Z żywieniowego punktu widzenia węglowodany można podzielić na przyswajalne przez człowieka (np. skrobia, fruktoza) oraz nieprzyswajalne, tj. błonnik zwany włóknem pokarmowym.

Znajdziesz tu: carbo, vitargo, dekstrozę, izotoniki, czy hipotoniki w proszku. Jednorazówki, lub wieloporcjowe opakowania.

Żel energetyczny – co wybrać?

Oferujemy żele energetyczne w wersjach  opartych tylko na węglowodanach, bądź z dodatkami (np. kofeina, aminokwasy, vitargo, witaminy i minerały). Różne wielkości opakowań i wersje smakowe. Żele przedstartowe, a także do stosowania w trakcie i po wysiłku. Ponadto: izotoniki i hipotoniki dostępne również w formie proszku, rozpuszczalnych tabletek, lub płynnego koncentratu. W ofercie wiele uznanych na rynku marek.

U nas kupisz węglowodany Olimp, Trec, Fitness Authority, Biogenix, Nutrend, Myprotein, Biotech, Formotiva i wielu innych czołowych producentów.

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem!