Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI

Suplementy oparte na tłuszczach m.in. kwasy tłuszczowe omega 3, masła orzechowe (z orzechów ziemnych, nerkowca, migdałów, miksy), oleje (m.in.  olej kokosowy w formie rafinowanej i nierafinowanej, oleje MCT, oleje do smażenia)

Fundamentem dobrze zbilansowanej diety są dobrej jakości zdrowe kwasy tłuszczowe. Gwarantują one stabilny poziom energii i niosą za sobą wiele prozdrowotnych korzyści. W tym dziale znajdziesz szereg suplementów Omega – bazujące tylko na Omega 3, ale również miksy Omega 3-6-9. Kwasy tłuszczowe omega często przedstawiane są jako tzw. „zdrowe tłuszcze” - spożywane w odpowiednich proporcjach są kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. W ofercie również preparaty bazujące na oleju z kryla. Szeroki wybór asortymentu umożliwia idealne dopasowanie suplementu pod własne potrzeby.

Znajdziesz tu także oleje kokosowe ( zarówno w formie rafinowanej, jak i nierafinowanej), MCT, a także popularne PAMy – sprężone oleje do smażenia w celu maksymalnego ograniczenia podaży kalorycznej.

Ponadto dział obejmuje pyszne masła na bazie orzechów ziemnych, nerkowca, migdałów, sezamu czy w formie miksów z dodatkami, w różnych gramaturach i wersjach rozdrobnienia. Zdrowo i smacznie - z pewnością znajdziesz coś dla siebie!