Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI

Preparaty na stawy i kości

Problemy ze stawami, ścięgnami, czy więzadłami potrafią skutecznie zniechęcić do wykonywania ćwiczeń, ale również znacznie uprzykrzyć życie codzienne. Bolące kolano, czy bark niestety nie przestaną dokuczać wraz z opuszczeniem sali treningowej. Warto o tym pomyśleć zawczasu i sięgnąć po odpowiedni preparat na stawy (ale nie tylko).  Dla osób cierpiących na ww. dolegliwości, ale również, a może przede wszystkim dla ciężko trenujących, którzy chcą się zabezpieczyć przed skutkami przeciążeń, jakimi poddawane jest  ciało w trakcie treningu (siłowego, biegowego, crossfitu i innych) skierowane są suplementy, które można znaleźć w tym dziale. Zgodnie z maksymą lepiej zapobiegać niż leczyć, warto zapoznać się z odpowiednią suplementacją. Preparaty z tej grupy świetnie sprawdzą się w również w okresie rekonwalescencji, czy jako dodatek do suplementacji dla osób starszych, chociażby w prewencji i leczeniu osteoporozy.

W ofercie najlepsze produkty wyłącznie sprawdzonych producentów.

Suplementy na wzmocnienie kości, stawów, ścięgien i więzadeł

Monopreparaty zawierające sprawdzone składniki takie jak: siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny, MSM, kolagen, kwas hialuronowy, cissus czy wapń. Brak odpowiedniej produkcji mazi stawowej, bolące ścięgna, czy ból w stawie – tu może pomóc odpowiednia suplementacja. Oczywiście, jeśli problem jest chroniczny, konieczna jest diagnoza lekarza i wdrożenie fizjoterapii.

Proste kilkuskładnikowe połączenia i bardzo kompleksowe formuły zawierające w składzie wymienione wcześniej składniki, a ponadto szereg dodatków wspomagających ich absorpcję, potęgujących i uzupełniających ich działanie. W składach taki suplementów znajdziesz często kompleks witaminowo-minerałowy z dużą zawartością cynku, witaminy C, selenu, wapnia i magnezu, zestaw antyoksydantów, ekstrakty roślinne o potwierdzonych badaniami naukowymi działaniu w zakresie poprawy kondycji stawów i tkanki łącznej (m.in. Boswellia serrata, Tumeric)

Preparaty na stawy (kolanowe, barkowe, skokowe i wszystkie pozostałe) dla sportowców

Powinny wyróżniać się kompleksowym składem i efektywnymi dawkami – wybierz odpowiedni suplement dla siebie! Suplementy na kości i stawy dostępne w tabletkach, kapsułkach, bądź proszku. Duże, wieloporcjowe opakowania i wygodne jednorazówki. Zadbaj o swoje zdrowie i sprawdź asortyment tego działu!