Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI

Marka

Cena

  • | 1
    1,00 zł - 159,00 zł
    | 159

Forma

Smak

Termogeniki - spalacze tłuszczu

Tu znajdziesz suplementy wspomagające termogenezę, czyli szereg procesów o podłożu fizjologicznym i metabolicznym, których efektem jest generowania większej ilości ciepła. Wzmożona termogeneza to większy wydatek energetyczny (więcej spalonych kalorii) i wydajniejszy trening. Przyspieszanie metabolizmu, który nieuchronnie spowalnia w trakcie żmudnej redukcji wagi i kolejnych obcinek kalorii to kluczowy element sprawnego pozbywania się tłuszczu.

Termogeniki na odchudzanie - działanie

Obok hamowania apetytu i podniesienia poziomu energii jest to najistotniejszy efekt działania reduktorów tkanki tłuszczowej. W nierównej walce z nadmiarem tłuszczu, poza manipulacją dietą i aktywnością fizyczną warto rozważyć odpowiednio dobraną suplementacją. Dobrze dopasowany spalacz tłuszczu pomoże uzyskać zamierzone cele szybciej i zredukuje uciążliwości z tym związane. Jeśli masz problem z wykonaniem dobrego, pełnoprawnego treningu na redukcji koniecznie sprawdź produkty dostępne w tym dziale.

Składniki wykorzystywane w termogenikach

Ciężko przecenić wpływ dobrego termogenika na odchudzanie! Suplementy z tej grupy będą bazować głównie na naturalnych ekstraktach, które będę podkręcać naszą termogenezę. W składach możemy znaleźć m.in. ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, pieprz kajeński, pieprz czarny (składnik aktywny – piperyna), ketony malinowe, ekstrakt z kakaowca (składnik aktywny – teobromina), ekstrakt z imbiru i wiele innych. Termogeniki Olimp zawierają również opatentowany Sinetrol® . Kompleksowy skład i efektywne dawki zastosowanych ekstraktów to gwarancja solidnego działania.

W tym dziale znajdziesz zarówno proste, oparte na kilku wybranych składnikach termogeniki, jak i kompleksowe spalacze tłuszczu, o potężnym termogenicznym działaniu.

Najlepsi producenci, potężny wybór preparatów i wielkości opakowań.