Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI

Hydrolizolat białka serwatkowego WPH

WPH (whey protein hydrolised), czyli hydrolizat białka serwatkowego to zdecydowanie najbardziej zaawansowane odżywka białkowa, jaką możesz dostać na rynku. Już samo zaklasyfikowanie tego produktu do odpowiedniego działu przysparza pewne trudności.

Białko WPH w swojej strukturze i działaniu bardziej zbliżone będzie do produktów aminokwasowych. Powodem takiego stanu rzeczy, jest rekordowa szybkość wchłaniania odżywek tego typu, zbliżona właśnie do preparatów aminokwasowych. 

WPH – szybkowchłanialna odżywka białkowa dla wymagających sportowców

Ten niespotykany wśród innych odżywek białkowych poziom absorpcji wynika z metody uzyskiwania finalnego produktu. Najwyższej jakości białko serwatkowe jest poddawane obróbce enzymatycznej – mówiąc kolokwialnie, zostaje wstępnie nadtrawione. W wyniku tego procesu otrzymujemy produkt o optymalnym, pełnym aminogramie i wyjątkowej szybkości wchłaniania.

Profil aminokwasy odżywek serwatkowych był tematem wielu badań i analiz. Nie bez przyczyny popularna serwatka uznawana jest za białko idealne. Bardzo wysoka, sięgająca 30% zawartość aminokwasów rozgałęzionych (BCAA, czyli leucyna, izoleucyna i walina) i m.in. l-glutaminy (kluczowy aminokwas, warunkujący szereg procesów zachodzących w organizmie) w połączeniu z unikalną szybkością wchłaniania charakterystyczną dają nam w rezultacie idealną odżywkę białkową.

Wszędzie tam, gdzie zależy nam na możliwie jak najszybszym dostarczeniu aminokwasów (w odpowiednich proporcjach) do krwioobiegu WPH będzie optymalnym rozwiązaniem! Każda porcja hydrolizatu to wszystkie potrzebne aminokwasy w optymalnych proporcjach. Odpowiedni ich poziom w krwioobiegu warunkuje prawidłową regenerację, Twoje możliwości treningowe i progres w dyscyplinie, którą uprawiasz.

WPH – lekkostrawna odżywka białkowa

Warto pamiętać, że szybka przyswajalność wynika bezpośrednio z lekkostrawności produktu. Jeśli zdążało Ci się czuć ociężałym po spożyciu odżywki białkowej koniecznie spróbuj WPH. Jest to szczególnie istotny aspekt dla sportowców dyscyplin wytrzymałościowych, ale i ogólnie - przy bardzo intensywnych jednostkach treningowych. Skrajne zmęczenie czasowo upośledza nasze możliwości trawienne, warto dostarczyć wtedy produkt możliwie jak najbardziej lekkostrawny.

Hydrolizat białka serwatkowego jako bardzo zaawansowany, high-endowy suplement będzie doskonałym rozwiązaniem dla wyczynowych sportowców, ale nie tylko.

Jeśli szukasz najwyższej jakości i nie uznajesz rozwiązań pośrednich koniecznie spróbuj białka opartego na WPH!

Hydrolizolaty białka (WHP) od Optimum Nutrition, FA, Real Pharm i innych marek

Dostępne w tym dziale występują w przeróżnych gramaturach i wersjach smakowych. Kupując jakikolwiek produkt z tego działu możesz mieć pewność, że wybrałeś absolutnie topową odżywkę białkową.