Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI

Odżywki białkowe - mix białek

Mixy białkowe, czy inaczej blendy wielofrakcjowe to odżywki zawierające kilka źródeł białka w składzie. Są to starannie przemyślane mieszanki zaprojektowane tak, żeby z każdej zastosowanej frakcji wyciągnąć maksimum korzyści.

To, co wyróżnia dobrą odżywkę białkową to jej profil aminokwasowy i wchłanialność. Stosując kilka źródeł protein w jednej odżywce możemy uzyskać optymalny aminogram, niwelując potencjalne niedobory jednej frakcji drugą.

Blendy wielofrakcjowe (mixy) – odżywki białkowe o najlepszym smaku

Warto nadmienić, że przeważnie to właśnie mixy białkowe są najlepiej smakującymi odżywkami proteinowymi. Idealna konsystencja, intensywny, naturalny smak to niewątpliwy atut, dzięki któremu każdą kolejną porcję wypijesz ze smakiem. Odpowiednia ilość białka w diecie to sprawa bardzo ważna dla osób aktywnych i nie tylko.

Proteiny są potrzebne do prawidłowego przebiegu procesów regeneracyjnych, chronią również nasze mięśnie przed powysiłkowym rozpadem. Bez względu na to czy jesteś wyczynowym sportowcem, rekreacyjnym atletom, czy może osobą starszą w trakcie rekonwalescencji – zadbaj o odpowiednią podaż i jakość białka w diecie. Dobierając produkt z tego działu znacznie ułatwisz sobie zbilansowanie swojej diety.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno kompleksowe połączenia wielu frakcji białkowych (np. kazeina micelarna, koncentrat białka serwatkowego, izolat białka serwatkowego, albumina jaja kurzego w jednym produkcie), jak i produkty o prostszym składzie (np. serwatka + kazeina, serwatka + soja). Odżywki z tej pierwszej grupy będę najbardziej uniwersalnymi preparatami na rynku. Świetne zarówno do zastosowań okołotreningowych, jak i do spożycia w ciągu dnia, między posiłkami, czy przed snem. Prostsze połączenia to z reguły odżywki bardziej specjalistyczne, skonkretyzowane pod szczególne zastosowanie (np. kazeina i serwatka, jako białko o długim czasie uwalniania aminokwasów, doskonałe np. przed snem).

Bez względu na to co wybierzesz, możesz mieć pewność, że jest to produkt najwyższej jakości. W naszej ofercie produkty w różnych wielkościach opakowań, w saszetkach, workach i słojach. Doskonałe wersje smakowe bądź pozbawione dodatków smakowych (oznaczone jako natural, bądź unflavoured). Polecamy zapoznanie się z asortymentem tego działu.