Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI

Naleśniki białkowe

Naleśniki białkowe (protein pancake) to stosunkowo nowa grupa odżywek białkowych. Zmieszaną w odpowiednich proporcjach z wodą , lub mlekiem odżywkę smażymy na patelni po około 1 minucie na stronę i otrzymujemy pyszny pancake, które ponadto dostarcza nam potężnej ilości białka!

Jest to zarówno doskonała alternatywa dla niezdrowych słodkich przekąsek, jak i świetny sposób na szybkie fit śniadanie lub posiłek w trasie. Białko w odżywkach tego typu pochodzi przeważnie z mleka – w formie koncentratu białek mleka, koncentratu serwatkowego (WPC), izolatu serwatkowego (WPI), a także albuminy jaja kurzego. Ponadto w składzie możemy znaleźć m.in. płatki owsiane czy liofilizowane owoce!

Pancake = urozmaicone i pełnowartościowe posiłki dla sportowców

W zależności od tego jaki produkt wybierzemy, proporcje makroskładników mogą się różnić. Odpowiednio duża ilość białka to warunek konieczny do osiągania satysfakcjonujących efektów we wszystkich w zasadzie dyscyplinach sportowych. Z protein pancake możesz uprzyjemnić swoją dietę i dostarczyć solidną porcję białka ciesząc się doskonałym smakiem, do tej pory zarezerwowanym raczej dla typowo niedietetycznych produktów.

W ofercie naleśniki białkowe uznanych producentów. Od jednorazowych opakowań, po duże folie. Pyszne wersje smakowe (m.in. z kawałkami owoców) i wersje naturalne (idealne jako baza do kreatywnych zastosowań kuchennych). Dieta nie musi być męcząca - wybierz odżywkę z tego działu i ciesz się smakiem i wartościami odżywczymi w tym samym czasie!