Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI

Boostery GH z hormonem wzrostu

W tej grupie produktów znajdziesz zaawansowane formuły, których celem jest maksymalne, naturalne podniesienie poziomu hormonu wzrostu (GH).

Wysoki poziom tego hormonu to gwarancja doskonałej regeneracji, optymalne środowisko dla licznych przemian anabolicznych i ochrona mięśnie przed procesami o podłożu katabolicznym.

Wszystkie z powyższych właściwości będą niezwykle pożądane dla osób intensywnie ćwiczących i nie tylko. Warto dodać, że suplementy z tej grupy mogą poprawiać również jakość snu i redukować objawy chronicznego zmęczenia. Znajdą więc zastosowanie również dla osób intensywnie pracujących czy starszych.

Boostery GH - dawkowanie i efekty

Boostery GH i ich dawkowanie to temat zależny od wielu czynników, ale można założyć, że produkty tej grupy szczególnie dobrze spiszą się stosowane około treningowo i przed snem. Konkretne dawkowanie jest oczywiście zależne od wybranego produktu, celu suplementacji i wielu innych zmiennych (m.in.. waga, tolerancja na określone substancje aktywne, dieta, czy pozostała suplementacja).

W składzie suplementów z tej grupy znajdziemy m.in.: argininę, glutaminę, ornitynę, kompleksowe formuły witaminowo minerałowe, czy ekstrakty roślinne. Przemyślany skład i starannie dobrane proporcje poszczególnych składników to gwarancja pożądanego efektu. W ofercie produkty najlepszych marek, w kapsułkach, tabletkach, czy w płynie – w doskonale biodostępnej formie liposomalnej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.