Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI

Odżywki przedtreningowe i boostery azotowe na pompę mięśniową

Odżywki pompujące to wyjątkowa grupa suplementów przedtreningowych. Ich podstawowym zadaniem jest zapewnienie możliwie największego przepływu krwi do trenowanych mięśni.

Co zawierają w składzie tzw. odżywki na pompę mięśniową?

Przede wszystkim argininę – przeważnie w formie l-argininy albo AAKG i cytrulinę – głównie w formie jabłczanu cytruliny. Te dwa składniki są kluczowe jeśli chodzi o uzyskanie efektu pełnych mięśni. Nie należy jednak zapominać o składnikach takich jak hesperydyna, ekstrakt z buraka, czy witaminach i minerałach takich jak niacyna, magnez, czy potas.

Tylko precyzyjnie zaprojektowana formuła da nam oczekiwany efekt. Warto pamiętać, że poza oczywistym efektem wizualnym, pompa mięśniowa to przede wszystkim prawidłowe odżywienie mięśni, a co za tym idzie ich optymalny wzrost. Szeroki asortyment umożliwi Ci odpowiednie dobranie suplementu!

Odżywki na pompę mięśniową Olimp, Activlab, Universal i Myprotein, a także wielu innych marek!

W ofercie mamy odżywki stricte pompujące, boostery testosteronu (azotowe) ale też bardziej kompleksowe formuły (m.in. z kofeiną, beta-alaniną, czy BCAA). Oferujemy odżywki na pompę w proszku, kapsułkach – w różnych wielkościach opakowań.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!