Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI

Marka

Cena

  • | 16
    16,00 zł - 130,00 zł
    | 130

Forma

Witamina E

Witamina E jest rozpuszczalna w tłuszczach, do tej grupy naturalnych związków organicznych zaliczamy tokoferole i tokotrienole.

Działanie witaminy E

Witamina E to przede wszystkim potężny antyoksydant – zwalcza szkodliwe wolne rodniki, będące powodem m.in. zmian nowotworowych, czy przyspieszania procesów starzenia. W suplementacji korzysta się z monopreparatów zawierających witaminę E, również ze względu na jej bardzo korzystne właściwości w zakresie wspierania zdrowia układu krwionośnego i serca.

Warto wymienić, że na tym polu witamina E:

–wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych i zabezpiecza je przed rozpadem,

–jest stosowana w leczeniu zaburzeń erekcji,

–przeciwdziała miażdżycy.

Witamina E jest również częstym dodatkiem stosowanym w leczeniu osób po zawale mięśnia sercowego. W przypadku suplementacji leczniczej odpowiednią dawkę powinien dobrać lekarz. Bardzo dobrym połączeniem jest zestaw omega 3 + witamina E. Taki suplement, będzie doskonałym uzupełnieniem suplementacji prozdrowotnej ukierunkowanej na prawidłowe funkcjonowanie układu krwionośnego i serca. Dodatek Omegi wspiera prawidłowe wchłanianie rozpuszczalnej w tłuszczach witaminy E.

W naszym asortymencie wyłącznie produkty najlepszych producentów wyspecjalizowanych w preparatach witaminowo-minerałowych. Witamina E w formie tokoferoli i tokotrienoli, lub miksów. Wersje w kapsułkach, tabletkach, a nawet w płynie.