Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI

Suplementy na kontrolę apetytu

Każdy kto kiedykolwiek próbował pozbyć się tkanki tłuszczowej wie jak istotna w tym złożonym procesie jest kontrola apetytu. Redukcja wagi to sprawa dość prosta, musimy sukcesywnie dostarczać mniejszą ilość kalorii z pożywienia niż wynosi nasze zapotrzebowanie. W celu uniknięcia drastycznego spowolnienia metabolizmu i wielu innych uciążliwości z tym związanych, nie możemy ograniczyć kalorii za bardzo. Deficyt należy pogłębiać poprzez dokładanie i intensyfikację jednostek treningowych i możliwie jak najmniejsze obcinanie podaży kalorycznej.

Tyle teorii – jak wygląda to w praktyce?

Przeważnie największym problemem redukujących wagę nie jest wykonywanie ciężkich treningów, a utrzymanie odpowiedniej diety. Wielu z trenujących ma tendencje do przesadnego obcinania kalorii, które w konsekwencji prowadzi do napadów głodu i finalnie spożycia kilkukrotnie większej ilości jedzenia niż pierwotnie zakładano. Innym, równie powszechnym problemem są napady głodu wynikające z zaburzenia gospodarki insulinowej. Efekt tych problemów jest przeważnie ten sam – sięgamy po dodatkowe kalorie, przeważnie z niepożądanych źródeł, m.in. słodyczy.

Jak więc widać, kontrola nad apetytem i wahaniami łaknienia to aspekt absolutnie kluczowy w skutecznej walce o szczupłą i odtłuszczoną sylwetkę.

Suplementy kontrolujące apetyt - jak możemy sobie w tym pomóc?

Między innymi poprzez odpowiednio dobraną suplementację. W naszej ofercie znajdziesz zarówno proste formuły, bądź monopreparaty ukierunkowany bezpośrednio na redukcję apetytu. Najistotniejszymi składnikami takich suplementów będzie ekstrakt z sosny koreańskiej i chrom, ale właściwości w zakresie hamowania łaknienia wykazuje również szereg innych ekstraktów roślinnych. W tym dziale dostępne również kompleksowe fat burnery, będące zarówno doskonałymi supresantami apetytu, jak i pobudzaczami i termogenikami.

Do ciebie należy wybór odpowiedniego suplementu. Pamiętaj, że skuteczna suplementacji musi być spersonalizowana. Dopasuj odpowiedni produkt pod swoje potrzeby i preferencje. Uwzględnij pozostałą suplementację, plan dietetyczny, a nawet plan dnia.

W tym dziale znajdziesz produkty wyłącznie najlepszych producentów, szereg doskonałych formuł, których wspólnym mianownikiem jest skuteczne działanie na polu hamowania apetytu i ogólniej redukcji tkanki tłuszczowej.

Sprawdź nasz asortyment!