Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI

Marka

Cena

  • | 7
    7,00 zł - 80,00 zł
    | 80

Forma

Smak

Kreatyna to suplement absolutnie kluczowy, używany od lat zarówno przez wyczynowych sportowców jak i trenujących rekreacyjnie. Jest szczególnie przydatna w sportach i formach aktywności opartych o wysiłek bezltlenowy. Jeśli podnosisz ciężary, trenujesz kulturystykę, ale również biegasz sprinty czy uprawiasz kalistenikę to koniecznie włącz do swojego planu suplementacyjnego kreatynę!

Kreatyna w formie jabłczanu (tri creatine malate) pozwala generować Twoim mięśniom większą siłę i pośrednio wpływa na możliwości wzrostu masy mięśniowej nie powodując przy tym charakterystycznej dla niektórych form retencji wody. Jeśli trenujesz np. sztuki walki to z pewnością docenisz ten aspekt! Kolejnym istotnym atutem tej formy kreatyny jest jej bardzo wysoka biodostępność – mniejsze dawki pozwolą uzyskać taki sam efekt.

W nasze ofercie znajdziesz jabłczan kreatyny trec, olimp, activlab i wielu innych uznanych producentów. Szeroki wybór wersji (kapsułki, tabletki, proszek), opakowań, gramatur i smaków. Sprawdź naszą ofertę!