Katalog

Producent v
Smak v
Kategoria v
Odżywki Przedtreningowe v

Producenci

Newsletter

Jabłczan Kreatyny

Kreatyna to suplement absolutnie kluczowy, używany od lat zarówno przez wyczynowych sportowców jak i trenujących rekreacyjnie. Jest szczególnie przydatna w sportach i formach aktywności opartych o wysiłek bezltlenowy. Jeśli podnosisz ciężary, trenujesz kulturystykę, ale również biegasz sprinty czy uprawiasz kalistenikę to koniecznie włącz do swo...

Kreatyna to suplement absolutnie kluczowy, używany od lat zarówno przez wyczynowych sportowców jak i trenujących rekreacyjnie. Jest szczególnie przydatna w sportach i formach aktywności opartych o wysiłek bezltlenowy. Jeśli podnosisz ciężary, trenujesz kulturystykę, ale również biegasz sprinty czy uprawiasz kalistenikę to koniecznie włącz do swojego planu suplementacyjnego kreatynę!


Kreatyna w formie jabłczanu (tri creatine malate) pozwala generować Twoim mięśniom większą siłę i pośrednio wpływa na możliwości wzrostu masy mięśniowej nie powodując przy tym charakterystycznej dla niektórych form retencji wody. Jeśli trenujesz np. sztuki walki to z pewnością docenisz ten aspekt! Kolejnym istotnym atutem tej formy kreatyny jest jej bardzo wysoka biodostępność – mniejsze dawki pozwolą uzyskać taki sam efekt.


W nasze ofercie znajdziesz jabłczan kreatyny trec, olimp, activlab i wielu innych uznanych producentów. Szeroki wybór wersji (kapsułki, tabletki, proszek), opakowań, gramatur i smaków. Sprawdź naszą ofertę!

Więcej
Jest 37 produktów.

produkty na stronie

Kategorie Jabłczan Kreatyny