Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI

Marka

Kategorie

Cena

  • | 4
    4,00 zł - 164,00 zł
    | 164

Smak

Forma

Węglowodany

Waga

  • | 0
    0kg - 2kg
    | 2

Spalacze, termogeniki, supresanty apetytu, naturalne diuretyki - wszystko co jest potrzebne do redukcji tkanki tłuszczowej. Reduktory (spalacze) tłuszczu - w tym dziale,znajdziesz suplementy na odchudzanie wspomagające utratę tkanki tłuszczowej.

Jaki spalacz tłuszczu wybrać?

Możemy zaproponować bardzo różnorodną ofertę - od prostych preparatów opartych na naturalnych ekstraktach roślinnych i monopreparatów (np. kofeina, czy ekstrakt z zielonej herbaty) po wieloskładnikowe formuły działające na polu przyspieszenia metabolizmu, pobudzenia, poprawienia termogenezy i naturalnej diurezy, hamowania apetytu. Znajdziesz tu również monopreparaty wspomagające spalanie tłuszczu bez efektu pobudzenia, np.: l-karnityna, cla, hca, czy ketony malinowe, a także kompleksowe preparaty bez stymulantów – idealne rozwiązanie dla osób unikających substancji pobudzających, czy jako uzupełnienie suplementacji. Suplementy na odchudzanie dostępne w kapsułkach, proszku, lub w wygodnej formie jednorazowych shotów, bądź saszetek. Preparaty z tego działu znajdą również zastosowanie u osób nie celujących w utratę wagi, lecz poprawę jakości treningu i możliwości poznawczych.

Jak stosować spalacz tłuszczu?

W większości przypadków zalecane jest stosowanie spalacza przed treningiem, dodatkowo w dzień nietreningowy w godzinach porannych. Należy uważać na dodatkową podaż kofeiny (zarówno z kawy, herbaty, jak i innych suplementów – np. przedtreningówek) i dopasować dawkowanie do swojej tolerancji na składniki aktywne.  W połączeniu z odpowiednio zbilansowaną dietą i odpowiednim planem treningowym reduktory tłuszczu stanowią niezwykle skuteczny sposób na zrzucenie nadmiernej wagi w bezpieczny i szybki sposób. Tego rodzaju preparaty umożliwiają nie tylko znaczne przyspieszenie metabolizmu, ale również pomagają przetwarzać spalany tłuszcz w dodatkową energię, nieocenioną podczas intensywnych treningów. Ponadto reduktory tłuszczu wpływają często na ograniczenie łaknienia.

Oferujemy niezwykle szeroką gamę reduktorów tłuszczu, które charakteryzują się wysoką skutecznością działania, a jednocześnie są w pełni bezpieczne dla ludzkiego organizmu. Proponujemy produkty tylko najlepszych firm o doskonale zbilansowanym składzie, zawierającym odpowiednio dobrane dawki składników aktywnych, przygotowane z najwyższej jakości surowców, gruntownie przebadane i sprawdzone.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.