Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI

W tym dziale znajdziesz suplementy przedtreningowe z kreatyną w składzie! Kompleksowa, wieloskładnikowa formuła przedtreningowa potrafi zdziałać cuda.

Jeśli cierpisz na chroniczny brak motywacji do treningów, ćwiczysz po pracy czy szkole i zwyczajnie czujesz, że nie dajesz z siebie tyle ile powinieneś – sięgnij po przedtreningówkę!

W tym dziale znajdziesz suplementy typu pre-workout zawierające w swoim składzie kreatynę–fundamentalny suplement stosowany przy budowaniu siły i masy mięśniowej. Suplementacja kreatyną zapewnia odpowiednio wysoki poziom ATP w mięśniach szkieletowych.

Wszystkie formy aktywności fizycznej bazujące na krótkim, bardzo intensywnym wysiłku maksymalnym, bądź submaksymalnym wydatnie wyczerpują zasoby ATP zmagazynowane w mięśniach. Wybierając suplement przedtreningowy z grupy staków kreatynowych zapewniasz swoim mięśniom odpowiednie odżywienie poprzez składniki z grupy pompujących (m.in. arginina, cytrulina, ekstrakt z buraka czy hesperydyna) i uzupełniasz zasoby kreatyny!

Składniki staków kreatynowych

Ponadto przeważnie w formułach tego typu znajdziesz również beta-alaninę (prekusor karnozyny) działającą z kreatyną w sposób synergiczny. Dodatki takiej jak aminokwasy (np. BCAA, czy EAA), adaptogeny, czy kompleks witaminowo-minerałowy stanowią dodatkowy atut wybranego suplementu.

Wybierając suplementy w sklepie tanie-odzywki.pl masz pewność, że kupujesz produkt najwyższej jakości! Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem!