Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI

Znajdziesz tu wszystkie gainery zawierające powyżej 20g białka na 100g produktu. Będą to produkty dla osób wymagających, przeważnie z małą zawartością węglowodanów prostych i zawierające wyłącznie białko z najlepszych źródeł. Gainery z tej grupy świetnie sprawdzą się dla osób celujących w budowę suchej masy mięśniowej i precyzyjnie pilnujących założeń dietetycznych nawet na tzw. „masie”.

Gainery 20% białka – zastosowanie

Oczywiście każdy, kto szuka wysokiej jakości odżywki węglowodanowo-białkowej, z małą zawartością cukru i większą od standardowej ilością białka znajdzie tu coś dla siebie.

Jeśli nie masz czasu zjeść posiłku, masz bardzo intensywną pracę fizyczną, lub po prostu chcesz dorzucić dodatkowe kalorie w ciągu dnia – koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Tradycyjnie w ofercie Tanich Odżywek znajdziesz wyłącznie najlepsze gainery >20% białka uznanych na rynku marek jak HI TEC, SCITEC oraz Olimp. Duży wybór gramatur i smaków. Sprawdź nasz asortyment, w razie wątpliwości skontaktuj się z ekipą tanieodzywki.pl i wybierz coś dla siebie!