Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI

Marka

Cena

  • | 1
    1,00 zł - 8,00 zł
    | 8

Forma

Smak

Suplementy w formie shotów lub saszetek, to wygodna w stosowaniu forma odżywek przedtreningowych.

Shoty to przeważnie formuły przede wszystkim pobudzające. Zawierają duże dawki kofeiny, beta-alaniny i niacyny. Idealnie sprawdzą się przed treningiem, czy zawodami, ale również np. w trakcie długiej podróży samochodem. Wszędzie tam, gdzie potrzebujesz szybkiej dawki energii dobry shot przedtreningowy znajdzie zastosowanie. Przed spożyciem zalecamy sprawdzenie ile porcji zawiera pojedynczy shot.

Odżywki i suplementy w shotach i saszetkach

W tym dziale znajdziesz również saszetki, zawierające 1-2 porcje odżywki przedtreningowej. Jest to forma również bardzo wygodna w stosowaniu, o kompleksowym składzie, odpowiadającym 1:1 wieloporcjowym opakowaniom danych suplementów. Shoty i saszetki z odżywką stanową świetne rozwiązanie, jeśli chcemy sprawdzić działanie określonego produktu, przed kupieniem wieloporcjowego opakowania.

Znajdziesz tu zarówno suplementy przede wszystkim pompujące, jak i te zaprojektowane przede wszystkim z myślą o poprawie wytrzymałości i koncentracji na treningu. W ofercie wyłącznie najlepsi producenci (Trec, Olimp, Mex), wyszukane formuły i ciekawe wersje smakowe.

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem!