Katalog

Producent v
Smak v
Kategoria v
Spalacze v

Producenci

Newsletter

Shoty i saszetki

Suplementy w formie shotów lub saszetek, to wygodna w stosowaniu forma odżywek przedtreningowych.

Shoty to przeważnie formuły przede wszystkim pobudzające. Zawierają duże dawki kofeiny, beta-alaniny i niacyny. Idealnie sprawdzą się przed treningiem, czy zawodami, ale również np. w trakcie długiej podróży samochodem. Wszędzie tam, gdzie potrzebuje...

Suplementy w formie shotów lub saszetek, to wygodna w stosowaniu forma odżywek przedtreningowych.

Shoty to przeważnie formuły przede wszystkim pobudzające. Zawierają duże dawki kofeiny, beta-alaniny i niacyny. Idealnie sprawdzą się przed treningiem, czy zawodami, ale również np. w trakcie długiej podróży samochodem. Wszędzie tam, gdzie potrzebujesz szybkiej dawki energii dobry shot przedtreningowy znajdzie zastosowanie. Przed spożyciem zalecamy sprawdzenie ile porcji zawiera pojedynczy shot.

Odżywki i suplementy w shotach i saszetkach

W tym dziale znajdziesz również saszetki, zawierające 1-2 porcje odżywki przedtreningowej. Jest to forma również bardzo wygodna w stosowaniu, o kompleksowym składzie, odpowiadającym 1:1 wieloporcjowym opakowaniom danych suplementów. Shoty i saszetki z odżywką stanową świetne rozwiązanie, jeśli chcemy sprawdzić działanie określonego produktu, przed kupieniem wieloporcjowego opakowania.


Znajdziesz tu zarówno suplementy przede wszystkim
pompujące, jak i te zaprojektowane przede wszystkim z myślą o poprawie wytrzymałości i koncentracji na treningu. W ofercie wyłącznie najlepsi producenci (Trec, Olimp, Mex), wyszukane formuły i ciekawe wersje smakowe.


Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem!

Więcej
Jest 35 produktów.

produkty na stronie

Kategorie Shoty i saszetki