Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI

Formuły węglowodanowe do stosowania po treningu

W tym dziale znajdziesz najwyższej jakości suplementy węglowodanowe idealne do zastosowania po treningu. Jeśli Twoim celem jest możliwie jak najszybsza odbudowa zapasów glikogenu mięśniowego i dostarczenie niezbędnych mikroelementów straconych w trakcie wysiłku polecamy zapoznać się z asortymentem tego działu. Długie, intensywne treningi wytrzymałościowe wymagają zastosowania najlepszej suplementacji. W trakcie takiego wysiłku potężnie uszczuplamy zapasy naszego glikogenu mięśniowego, a także tracimy (głównie z potem) mikroelementy. Nie trudno domyślić się, że możliwie jak najszybsze ich uzupełnienie to najważniejsza rzecz po treningu, jeśli naszym celem jest optymalna regeneracja. Pamiętaj, że tylko pełna regeneracja organizmu pozwoli Ci osiągnąć pełne korzyści z treningu. Zapomnij o kilkudniowych zakwasach, skurczach i fatalnym samopoczuciu – wypróbuj doskonałe odżywki typu Recovery dostępne w tym dziale! Dobra regeneracja, to także dobre samopoczucie po treningu i satysfakcja z efektywnie wykonanej pracy.

Odżywki potreningowe - działanie

Formuły tego typu sprawdzą się również u osób trenujących dyscypliny szybkościowo-siłowe i mające np. 2 jednostki treningowe w ciągu dnia. W składzie znajdziesz szybkowchłanialne węglowodany, pochodzące przeważnie z kilku źródeł (np. maltodekstryna, glukoza, izumatuloza, skrobia, vitargo), adekwatną ilość białka, lub aminokwasów – nieodzowną do zahamowania katabolizmu powysiłkowego, a także wyselekcjonowany kompleks witaminowo-minerałowy (z wysoką zawartością magnezu, potasu, sodu, a także witaminy C, czy witamin z grupy B). Starannie dobrane składniki w odpowiednich proporcjach, odpowiednie, efektywne dawki substancji aktywnych - tu znajdziesz wyłącznie najlepsze suplementy potreningowe przeznaczone zarówno dla profesjonalnych sportowców, jak i dla każdego, kto szuka rozwiązań z najwyższej półki i nie uznaje w tej kwestii półśrodków.

Produkty renomowanych marek, m.in.: Powerbar, Biotech, Olimp – gwarancja najwyższej jakości. Sprawdź asortyment i wybierz odpowiedni suplement!