Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI

Marka

Cena

  • | 2
    2,00 zł - 10,00 zł
    | 10

Forma

Smak

W dziale batony białkowe znajdziesz pyszne dietetyczne batony, będące doskonałą wysokobiałkową przekąską. Batony białkowe cechuje niskokaloryczność, bardzo mała zawartość wchłanianych węglowodanów i wysoka zawartość białka.

W ofercie Tanich Odzywek znajdują się zarówno batony słodzone poliolami, jak i stevią. Niskokaloryczny baton białkowy może stanowić doskonałe urozmaicenie monotonnej diety redukcyjnej, być „szybkim” zamiennikiem białka w posiłku albo po prostu smaczną, dietetyczną przekąską. Jeśli chcesz ograniczyć spożycie słodyczy, również spróbuj batonów typu low-carb Odpowiednia podaż białka i jego rozkład w posiłkach w ciągu dnia to fundament dobrze ułożonej diety.

Batony białkowe - idealna przekąska dla sportowców pomiędzy posiłkami

Bez względu na to, czy celem jest redukcja wagi, czy budowa masy mięśniowej powinniśmy zadbać o odpowiednio rozłożoną w ciągu dnia podaż makroskładników.

Jeśli nie zawsze masz przygotowany posiłek pod ręką albo zwyczajnie masz ochotę na coś słodkiego, a nie chcesz łamać założeń dietetycznych sięgnij po batony białkowe typu low-carb!

W ofercie wiele produktów uznanych producentów, bardzo szeroki wybór smaków i gramatur!