Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI

Marka

Cena

  • | 4
    4,00 zł - 140,00 zł
    | 140

Forma

Smak

L-karnityna w płynie, proszku i kapsułkach

L-karnityna to składnik stosowany w suplementacji sportowej (i nie tylko) w celu usprawnienia spalania tkanki tłuszczowej i poprawy parametrów wydolnościowych już od dłuższego czasu. L-karnityna stanowi uzupełnienie kompleksowych formuł przedtreningowych i wspierających redukcję wagi, ale może być również dostępna jako monopreparat, czy w połączeniu z wybranymi składnikami o synergicznym działaniu (np. doskonałe połączenie: l-karnityna, cla, zielona herbata).

Jako suplement diety była przedmiotem wielu badań i jest składnikiem w 100% bezpiecznym.

Jeśli Twoim celem jest zrzucenie wagi, a nie chcesz stosować suplementów zawierających składniki pobudzające układ nerwowy (np. kofeina) powinieneś rozważyć suplementację.

Dostarczenie efektywnych dawek l-karnityny z pożywienia jest praktycznie niemożliwe – jeśli chcesz przekonać się o pozytywnym wpływie tego związku na redukcję tkanki tłuszczowej i możliwości treningowe sięgnij po odpowiedni suplement.

L-karnityna na odchudzanie – jak działa?

Podniesienie poziomu l-karnityny znacząco usprawnia procesy oksydacji trójglicerydów – dzięki temu spalisz niechciany tłuszcz szybciej! Efektywna, sprawnie przebiegająca redukcja wagi to marzenie wielu trenujących. Jeśli zawsze miałeś problem ze stagnacją w trakcie zrzucania niechcianego tłuszczu sięgnij po suplementy z l-karnityną!

Jeśli Twoim celem jest poprawa możliwości treningowych, przede wszystkich tych związanych bezpośrednio z wydolnością tlenową również powinieneś poświęcić szczególną uwagę temu związkowi. W połączeniu z takimi składnikami jak beta-alaniny i kreatyna może wydatnie podnieść jakość Twoich treningów!

Powyższe właściwości to nie wszystko co powinniśmy wiedzieć o l-karnitynie. Równie istotny jest jej pozytywny wpływ na procesy poznawcze. Suplementacja np. wysoko przyswajalną acetylo l-karnityną pomoże w nauce, ale również będzie doskonałym uzupełnieniem suplementacji dla osób starszych.

Przeważnie efektywne dawki zawierają się w przedziale 2-4g dziennie. Sensowną praktyką, będzie rozbicie porcji dziennej na 3-4mniejsze dawki spożywane w ciągu dnia. Szczególnie istotna będzie tu porcja przedtreningowa, wiele planów suplementacyjnych zakłada stosowanie l-karnityny wyłącznie w tej porze.

L-karnityna w proszku, tabletkach i płynie - którą wybrać?

To zależy tylko od tego w jakiej formie suplementacja jest dla Ciebie najwygodniejsza.

Działanie wszystkich z ww. form będzie takie same (przy założeniu, że przyjmiemy taką samą ilość substancji aktywnej). Przewagą shotów jest ich poręczność, koncentraty w płynie to z kolei świetne rozwiązanie dla osób nie lubiących łykania tabletek i ceniących dobry smak produktu, kapsułki i tabletki (w tym te odpowiednie dla wegetarian i wegan) to rozwiązanie najbardziej konwencjonalne, a wersje w proszku będą najbardziej ekonomiczne.

W naszym asortymencie znajdziesz l-karnityny najlepszych producentów we wszystkich z wymienionych form. Różne wielkości opakowań i ilości substancji aktywnej na kapsułkę/porcję pozwolą dopasować idealny suplement dla Ciebie!

Polecamy zapoznanie się z naszymi produktami!