7NUTRITION Steel Joints Drink 450gKod produktu: 2326

7NUTRITION Steel Joints Drink 450g

New product

7NUTRITION Steel Joints Drink 450g

zamiast 70,00 zł

58,99 złbrutto

-11,01 zł

Ostatnie egzemplarze!

  • Orange

Dodaj Odejmij

Dodaj do listy życzeń

Opis

- Chroni, odżywia i regeneruje tkankę łączną
- Wspomaga regenerację po kontuzji
- Zmniejsza uszkodzenia powstające podczas codziennego eksploatowania narządu ruchu
- Podnosi odporność organizmu, zmniejszają stany zapalne organizmu

Preparat idealny do profilaktyki stawów. Nie czekaj, aż ból i przemęczenie aparatu ruchu przeszkodzi Ci w treningu. Zadbaj o swoje stawy wcześniej. Steel Joints Drink został zaprojektowany specjalnie po to, aby dbać o profilaktykę, przez co zawiera tylko najważniejsze składniki w optymalnym połączeniu.

- MSM Metylosulfonylometan (metylosiarczan metanu). Naturalnie występująca forma organicznej siarki. Siarka jest głównym składnikiem białek, enzymów i tkanek. MSM od lat jest składnikiem, który najsilniej oddziałuje na regenerację stawów. Uzupełnia ubytki między komórkami i pomaga zachować właściwą strukturę molekularną tkanek łącznych. Jest nie do przecenienia w suplementacji mającej za cel wsparcie aparatu ruchu. Dodatkowo MSM ma do odgrywania ważną rolę przy syntezie glutationu, bardzo mocnego wewnątrzkomórkowego antyoksydantu chroniącego komórki przed działaniem wolnych rodników. Uczestniczy w syntezie kolagenu co w bezpośredni sposób wspiera białka kolagenowe zawarte w Steel Joints Drink. Ma najistotniejsze działanie przeciwreumatyczne. Dodatkowo, w mniejszym stopniu, działa przeciwzapalnie, co w zestawieniu z Boswellia Serrata stworzy barierę dla Twoich stawów.

- Boswellia Serrata. Doceniany przez fizjoterapeutów składnik, który wykazuje właściwości przeciwzapalne będące główną przyczyną bólu w urazach stawów. Boswellia Serrata, czyli kadzidłowiec w wyniku inhibicji substancji prozapalnych pomaga powstrzymać niszczenie tkanki chrzęstnej.

- Kwas Hialuronowy. Główny składnik masy międzykomórkowej płynu stawowego w chrząstce. Wpływa na mechanikę stawu, przywraca właściwą masę cząsteczkową w płynie stawowym. Zaobserwowano bezpośrednie działanie przeciwbólowe Kwasu Hialuronowego w chorobie zwyrodnieniowej stawów.

- Chondroityna. Jednym z głównych składników chrząstki stawowej. Odgrywa rolę w wytwarzaniu tzw. proteoglikanów, które są składnikami substancji pozakomórkowej. Substancja ta posiada właściwości, dzięki którym możliwe jest amortyzowanie siły działającej na stawy.

- Białko kolagenowe. Stanowi źródło szerokiego spektrum aminokwasów i peptydów uczestniczących w tworzeniu kolagenu. Kolagen występuje w tkance łącznej, w skórze, ścięgnach oraz chrząstkach stawowych. Jego suplementacja wpływa na ruchomość stawów.

Powyższe składniki, w profesjonalnych dawkach, przeznaczonych dla wyczynowych sportowców uprawiających między innymi kulturystykę, sporty walki oraz wszelkie sporty wytrzymałościowo-siłowe czynią ze Steel Joints Drink najlepszy wybór z grupy produktów na stawy.


Dawkowanie:

Spożywać 20 gram preparatu rozpuszczając w wodzie lub innym napoju niegazowanym.


Składniki:

SKŁADNIKI AKTYWNESteel Joints Drink
Porcja20g
Ilość porcji w opakowaniu22
Opakowanie450g
Zawartość jednej porcjizaw:

Białko

11,20 g

Węglowodany

4,13 g
- w tym

cukry

0,60 g

Tłuszcze

0 g
Składniki :

MSM

320 mg

Siarczan glukozaminy

345 mg

Siarczan chondroityny

172 mg

Boswellia

Serrata
200 mg

Białko Kolagenowe

10800 mg

Kwas hialuronowy

20 mg

L-Prolina

520 mg

Wapń

105,8 mg

Magnez

63,2 mg

Witamina C

115 mg

Witamina B6

5,7 mg

Witamina D3

8,6 mg

Maltodekstryna

4130 mg

Więcej informacji

FormaProszek
KategoriaNa Stawy

Napisz swoją opinię

7NUTRITION Steel Joints Drink 450g

7NUTRITION Steel Joints Drink 450g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

top