7NUTRITION Steel Joints Drink 450gKod produktu: 2326

7NUTRITION Steel Joints Drink 450g

New product

7NUTRITION Steel Joints Drink 450g

Zamiast zamiast 70,00 zł

58,99 złbrutto

-11,01 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Ostatnie egzemplarze!

  • Orange

Dodaj Odejmij

Opis

- Chroni, odżywia i regeneruje tkankę łączną
- Wspomaga regenerację po kontuzji
- Zmniejsza uszkodzenia powstające podczas codziennego eksploatowania narządu ruchu
- Podnosi odporność organizmu, zmniejszają stany zapalne organizmu

Preparat idealny do profilaktyki stawów. Nie czekaj, aż ból i przemęczenie aparatu ruchu przeszkodzi Ci w treningu. Zadbaj o swoje stawy wcześniej. Steel Joints Drink został zaprojektowany specjalnie po to, aby dbać o profilaktykę, przez co zawiera tylko najważniejsze składniki w optymalnym połączeniu.

- MSM Metylosulfonylometan (metylosiarczan metanu). Naturalnie występująca forma organicznej siarki. Siarka jest głównym składnikiem białek, enzymów i tkanek. MSM od lat jest składnikiem, który najsilniej oddziałuje na regenerację stawów. Uzupełnia ubytki między komórkami i pomaga zachować właściwą strukturę molekularną tkanek łącznych. Jest nie do przecenienia w suplementacji mającej za cel wsparcie aparatu ruchu. Dodatkowo MSM ma do odgrywania ważną rolę przy syntezie glutationu, bardzo mocnego wewnątrzkomórkowego antyoksydantu chroniącego komórki przed działaniem wolnych rodników. Uczestniczy w syntezie kolagenu co w bezpośredni sposób wspiera białka kolagenowe zawarte w Steel Joints Drink. Ma najistotniejsze działanie przeciwreumatyczne. Dodatkowo, w mniejszym stopniu, działa przeciwzapalnie, co w zestawieniu z Boswellia Serrata stworzy barierę dla Twoich stawów.

- Boswellia Serrata. Doceniany przez fizjoterapeutów składnik, który wykazuje właściwości przeciwzapalne będące główną przyczyną bólu w urazach stawów. Boswellia Serrata, czyli kadzidłowiec w wyniku inhibicji substancji prozapalnych pomaga powstrzymać niszczenie tkanki chrzęstnej.

- Kwas Hialuronowy. Główny składnik masy międzykomórkowej płynu stawowego w chrząstce. Wpływa na mechanikę stawu, przywraca właściwą masę cząsteczkową w płynie stawowym. Zaobserwowano bezpośrednie działanie przeciwbólowe Kwasu Hialuronowego w chorobie zwyrodnieniowej stawów.

- Chondroityna. Jednym z głównych składników chrząstki stawowej. Odgrywa rolę w wytwarzaniu tzw. proteoglikanów, które są składnikami substancji pozakomórkowej. Substancja ta posiada właściwości, dzięki którym możliwe jest amortyzowanie siły działającej na stawy.

- Białko kolagenowe. Stanowi źródło szerokiego spektrum aminokwasów i peptydów uczestniczących w tworzeniu kolagenu. Kolagen występuje w tkance łącznej, w skórze, ścięgnach oraz chrząstkach stawowych. Jego suplementacja wpływa na ruchomość stawów.

Powyższe składniki, w profesjonalnych dawkach, przeznaczonych dla wyczynowych sportowców uprawiających między innymi kulturystykę, sporty walki oraz wszelkie sporty wytrzymałościowo-siłowe czynią ze Steel Joints Drink najlepszy wybór z grupy produktów na stawy.


Dawkowanie:

Spożywać 20 gram preparatu rozpuszczając w wodzie lub innym napoju niegazowanym.


Składniki:

SKŁADNIKI AKTYWNESteel Joints Drink
Porcja20g
Ilość porcji w opakowaniu22
Opakowanie450g
Zawartość jednej porcjizaw:

Białko

11,20 g

Węglowodany

4,13 g
- w tym

cukry

0,60 g

Tłuszcze

0 g
Składniki :

MSM

320 mg

Siarczan glukozaminy

345 mg

Siarczan chondroityny

172 mg

Boswellia

Serrata
200 mg

Białko Kolagenowe

10800 mg

Kwas hialuronowy

20 mg

L-Prolina

520 mg

Wapń

105,8 mg

Magnez

63,2 mg

Witamina C

115 mg

Witamina B6

5,7 mg

Witamina D3

8,6 mg

Maltodekstryna

4130 mg

Więcej informacji

Forma Proszek
Kategoria Na Stawy

Komentarze

Oceń 
Kacper M
2018-02-20

Zdecydowanie najlepszy !

Cena naprawdę bardzo dobra , natomiast działanie produktu najlepsze !! Ochrona stawów gwarantowana, przyspiesza regenerację po kontuzji - POLECAM

Napisz swoją opinię !

Napisz swoją opinię

7NUTRITION Steel Joints Drink 450g

7NUTRITION Steel Joints Drink 450g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: