Katalog

Producent v
Smak v
Kategoria v

Producenci

Newsletter

Siarczan chondroityny

Siarczan chondroityny (Chondroitine sulphate) - naturalnie występuje o organizmie pod postacią tkanki chrzęstnej. Do zastosowań suplementacyjnych jest on pozyskiwany ze źródeł zwierzęcych. Jest on stosowany w przypadku występowania problemów z sercem, ataków serca oraz choroby słabych kości (osteoporoza) gdzie najczęściej jest stosowany z n-acet...

Siarczan chondroityny (Chondroitine sulphate) - naturalnie występuje o organizmie pod postacią tkanki chrzęstnej. Do zastosowań suplementacyjnych jest on pozyskiwany ze źródeł zwierzęcych. Jest on stosowany w przypadku występowania problemów z sercem, ataków serca oraz choroby słabych kości (osteoporoza) gdzie najczęściej jest stosowany z n-acetyl glukozaminą oraz siarczanem glukozaminy.

W suplementacji owa substancja pomaga osobom borykającym się z zakwasami po treningu, obniża cholesterol oraz usprawnia wchłanianie żelaza, co ma duże znaczenie w przypadku leczenia anemii. Jest ona pomocna również osobom cierpiącym na problemy z pęcherzem, takie jak infekcje oraz problemy z trzymaniem moczu. Najbardziej ogólne zastosowanie Siarczanu chondroityny to stymulacja budowy tkanki chrząstnej, co może zapobiegać odnoszeniu kontuzji u osób intensywnie trenujących.

Więcej
Jest 2 produktów.

Kategorie Siarczan chondroityny