RESULTS Hydrify RS 300gKod produktu: 4167

RESULTS Hydrify 300g

New product

RESULTS Hydrify RS 300g

Zamiast zamiast 84,90 zł

74,90 złbrutto

-10,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Ostatnie egzemplarze!

 • Blue Blast

Dodaj Odejmij

Opis

RESULTS Hydrify RS:

 • wspomaga budowę masy mięśniowej,

 • poprawia wytrzymałość i dodaje energii,

 • intensywna pompa mięśniowa i pełność trenowanych mięśni,

 • podnosi poziom tlenku azotu w tkance mięśniowej,

 • bez cukru!

 • zwalcza skurcze i znużenie,

 • przyspiesza regenerację,

 • formuła antykataboliczna.  CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ CO ZNAJDUJE SIĘ W SKŁADZIE HYDRIFY™


  ANABOLICZNA KREW

  Krew to najbardziej anaboliczna substancja w twoim organizmie. Transportuje tlen i każdy składnik odżywczy potrzebny do budowania masy mięśniowej, utraty tkanki tłuszczowej, czy poprawy wyników treningowych. W trakcie treningu do 70% objętości twojej krwi zostaje przepompowane przez mięśnie, które napinasz. To dlatego suplementacja w trakcie treningu może wspomagać budowę większych ramion, silniejszej klatki, czy uzyskanie niesamowitej pompy mięśniowej.


  SUPLEMENTACJA W TRAKCIE TRENINGU

  Badacze zajmujący się sportem dowiedli, że najlepszym okresem na dostarczenie składników odżywczych do twoich mięśni jest czas  w trakcie  trening, kiedy przepływ krwi jest największy.

  RESULTS HYDRIFY™ zawiera przełomowe składniki wspierające budowę masy mięśniowej, regenerację, zwiększające objętość komórek i poprawiające bilans azotowy w tkance mięśniowej – czego rezultatem jest rozrywająca skórę pompa mięśniowa. Składniki tej formuły działają synergistycznie – pozwalając tobie wyciągnąć jak najwięcej z każdego treningu.


  POCZUJ POMPĘ

  Wszyscy żyjemy dla pompy. To intensywne doznanie dopompowania  ćwiczonych na treningu mięśni dostarcza również mięśniom anabolicznej krwi! Pompa mięśniowa jest kluczem do nieograniczonego rozwoju mięśni. Im dłużej będziesz „napompowany”, tym lepsze przyrosty uzyskasz.

  RESULTS HYDRIFY™ został zaprojektowany, żeby pomóc uzyskać ci pompę. Każda porcja zawiera opatentowane składniki, takie jak Nitrosagine®, który podnosi poziom tlenku azotu i poprawia przepływ krwi w naczyniach, poprawiając przy tym regenerację.


  POPRAWA WYDOLNOŚCI

  RESULTS HYDRIFY™ zawiera w swoim składzie składniki o udowodnionych w badaniach klinicznych właściwościach w zakresie poprawy wydolności. Dzięki temu wykonasz np. więcej powtórzeń w kolejnych seriach treningowych. CARNOSYN® jest w pełni dozwolonym składnikiem, znajdującym się w składzie RESULTS HYDRIFY™, który bezpośrednio poprawia możliwości treningowe i szerzej – potencjalną objętość treningową. Składnik ten chroni 20 ogólnoświatowych patentów. Jest przy tym jednym z najlepiej przebadanych składników dostępnych dla sportowców.

  RESULTS HYDRIFY™ zawiera również substancje kontrolujące wydzielanie kwasu mlekowego -  dzięki czemu będziesz mógł zmusić się do ostatnich kilku powtórzeń w najbardziej wymagających seriach.


  BCAA

  Aminokwasy rozgałęzione (BCAA) regulują proces syntezy białkowej. Ponadto usprawniają procesy regeneracyjne i zmniejszają uszkodzenia potreningowe w tkance mięśniowej. BCAA stanowią do 35% aminokwasów z których zbudowana jest tkanka mięśniowa i są w niej metabolizowane! Każda porcja RESULTS HYDRIFY™ zawiera w 100% czyste BCAA w wolnej formie – w celu maksymalnej wchłanialności.


  ODWODNIENIE DEGRADUJE TWOJE MOŻLIWOŚCI WYSIŁKOWE

  Naukowcy zajmujący się sportem udowodnili, że utrata płynów w ilości już 2% wagi ciała powoduje obniżenie możliwości wysiłkowych. Jednakże, utrata większej niż odpowiadającej 2% wagi ciała ilości płynów powoduje wymioty, rozwolnienie i inne problemy trawienno-jelitowe w trakcie ćwiczeń.


  NIGDY WIĘCEJ SKURCZY!

  Twoje ciało produkuje pot żeby się schłodzić, wydalić toksyny i zwalczać infekcje. Przedłużone pocenie się powoduje utratę elektrolitów, koniecznych do prawidłowej pracy mięśni (poprawny skurcz włókna mięśniowego). Skutkiem nieprawidłowego poziomu elektrolitów są skurcze, które skutecznie zniweczą twoje plany treningowe.

  RESULTS HYDRIFY™ utrzyma prawidłowe nawodnienie twojego organizmu w trakcie treningu, dostarczając elektrolity utracone z potem w jego trakcie.

  Składniki Hydrify RS:


  wolne aminokwasy BCAA (20% L-walina, 12% L-leucyna, 8% L-izoleucyna), regulatory kwasowości - kwas cytrynowy, kwas jabłkowy; 10% L– glutamina, 7,9% chlorowodorek l-argininy, 5% sole potasowe kwasu ortofosforowego, diwęglan sodu, 5% L–cytrulina, 5% beta-alanina, 5% ekstrakt z korzenia buraka (Beta vulgaris L.), 1,6% tlenek magnezu, 0,02% chlorowodorek pirydoksyny - witamina B6, 0,01% chlorowodorek tiaminy - witamina B1, aromaty, substancje słodzące – acesulfam K, sukraloza; barwniki – karoteny (A), koszenila (B), ryboflawiny (C), E 150c (D), E 150d (E), E 133 (F), błękit patentowy V (G), indygokarmin (H), chlorofile i chlorofiliny (I), kurkumina (J), antocyjany (K), ekstrakt z papryki (L), betanina (M), węgiel roślinny (N). (A)-(Z) – W zależności od smaku produktu symbol (A-Z) użytego składnika znajduje się obok daty minimalnej trwałości (najlepiej spożyć przed).

  Informacja żywieniowa1 porcja (10 g)
  Aminokwasy rozgałęzione

  BCAA

  w tym:
  4 g

  L-walina

  2 g

  L-leucyna

  1,2 g

  L-izoleucyna

  0,8 g

  L-glutamina

  1000 mg
  Chlorowodorek L - argininy793 mg
  w tym:

  l-arginina

  650 mg
  L–cytrulina500 mg

  Beta-alanina

  500 mg

  Ekstrakt z korzenia buraka

  (Beta vulgaris L.)
  500 mg

  Diwęglan sodu

  200 mg
  w tym:

  sód

  60 mg

  Potas

  300 mg (15%*)

  Magnez

  94,2 mg (25%*)

  Witamina B6

  1,4 mg (100%*)

  Witamina B1

  1,1 mg (100%*)

  *RWS - referencyjna wartość spożycia

  Zastosowanie Hydrafy RS:                    Przeznaczenie: preparat przeznaczony dla osób dorosłych aktywnych fizycznie i sportowców.  Dawkowanie Hydrify RS:  Zalecana dzienna porcja: 1 porcja dziennie –w trakcie treningu. 1 porcję (10 g proszku = 1½ miarki) rozpuścić w 500 ml wody. Spożyć zaraz po przygotowaniu. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Uwaga: Nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Dopuszczalne wytworzenie się osadu lub/i zbrylenie niewpływające na jakość produktu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Więcej informacji

Forma Proszek
Aminokwasy Mix Aminokwasów

Napisz swoją opinię

RESULTS Hydrify RS 300g

RESULTS Hydrify RS 300g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: