Katalog

Producent v
Forma v
Kategoria v

Producenci

Newsletter

Witamina B1

Witamina B1 -  inaczej tiamina odpowiedzialna za prawidłową pracę mięśni. Przyspiesza nie tylko regeneracje ran ale również łagodzi ból związany z jej wystąpieniem. Przyczynia się do poprawy układu sercowo-naczyniowego. Jej zadaniem jest również spalanie tkanki tłuszczowej. Nie tylko jest odpowiedzialna za rozwój organizmu ale również ułatwia od...

Witamina B1 -  inaczej tiamina odpowiedzialna za prawidłową pracę mięśni. Przyspiesza nie tylko regeneracje ran ale również łagodzi ból związany z jej wystąpieniem. Przyczynia się do poprawy układu sercowo-naczyniowego. Jej zadaniem jest również spalanie tkanki tłuszczowej. Nie tylko jest odpowiedzialna za rozwój organizmu ale również ułatwia oddychanie komórek. Zalecana w stanach zapalnych , zaburzeniach pracy serca oraz nieprawidłowej pracy tarczycy.

Witamina B1 z łatwością dociera do wnętrza komórek ciała. Co więcej wspomaga cholinę – której zadaniem jest odprężenie psychiczne człowieka . Niedobór jej powoduje ogólne zmęczenie , bezsenność, a nawet zanik mięśni. Dlatego bardzo ważne jest spożywanie produktów bogatych w witaminę B1. Do takich produktów należą orzechy, drożdże, fasola a także chleb razowy i graham.

Więcej
Jest 3 produktów.

Kategorie Witamina B1