Producenci

Newsletter

Powiększ do pełnego rozmiaru

FA Xtreme Beef Mass 2500g

Gainery

Brak na stanie

129,00 zł

Obniżka!

-20,00 zł

149,00 zł

-Wysoka zawartość białka
- Izolat białka wołowego
- Nie zawiera cukrów
- Bez tłuszczów
- Rewelacyjny smak

Xtreme Beef Mass to nowa, innowacyjna formuła gainera stworzona z myślą o wszystkich trenujących amatorsko i profesjonalnie, dla których jakość spożywanych posiłków ma ogromne znaczenie.
Xtreme Beef Mass to kompozycja białkowo-węglowodanowa oparta na izolacie białka wołowego, którego najwyższa jakość zapewnia nie tylko kompletne spektrum aminokwasów, bez zbędnych cukrów i tłuszczów ale również gwarantuje rewelacyjny smak produktu.

Białko wołowe obok białek mleka jest najbardziej docenianym przez sportowców źródłem aminokwasów niezbędnych do budowy i odbudowy masy mięśniowej. Białka stanowią podstawę żywienia każdego człowieka ale u sportowców ich podaż ma szczególne znaczenie ze względu na fakt, iż białka przyczyniają się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej, na czym zależy każdemu ciężko trenującemu sportowcowi a jednocześnie pomagają w utrzymaniu zdrowych kości, co przy dużych obciążeniach jakie często dotyczą wyczynowców ma ogromne znaczenie. Poza standardowymi aminokwasami białkowymi białko wołowe dostarcza również charakterystyczne dla białek kolagenowych aminokwasy hydroksylowane (hydroksyprolinę, hydroksylizynę). Mimo, że w naturalnych warunkach organizm sam wytwarza te aminokwasy w drodze hydroksylacji proliny i lizyny na etapie translacji ich suplementacja u sportowców jest jak najbardziej wskazana ze względu na duże zapotrzebowanie na białka kolagenowe jakie pojawia się przy wzmożonych treningach, gdzie obciążenia i często niestety uszkodzenia chociażby chrząstki stawowej są ogromne.

Węglowodany w postaci maltodekstryn dostarczają organizmowi niezbędną do prawidłowego funkcjonowania energię. Ponieważ nie są to cukry proste nie powodują nagłego wzrostu poziomu insuliny we krwi a jednocześnie są strukturalnie na tyle małe, że nie wymagają trawienia i mogą szybko uzupełniać zapasy straconego w trakcie wysiłku glikogenu. Ze względu na fakt, iż węglowodany pomagają w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania mózgu a te korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 130 g węglowodanów dziennie łącznie ze wszystkich źródeł spożywanie produktu przed lub w trakcie ćwiczeń pomoże zachować trzeźwy umysł i koncentrację nawet w trakcie długich i ciężkich treningów.


Dawkowanie:

Zmieszać 4 miarki proszku (200 g) z 400 ml wody lub odtłuszczonego mleka.
Spożywać ½-1 porcji na 45-75 minut przed treningiem oraz ½-1 porcji bezpośrednio po zakończonym treningu.

W dni bez treningu spożywać 1 porcję pomiędzy posiłkami. Ze względu na wysoką koncentrację składników odżywczych w produkcie, można spożywać ½ porcji 2 lub 3 razy dziennie.

Uwagi: Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.Składniki:

Porcja100g
Ilość porcji w opakowaniu25
Opakowanie2500g
SKŁADNIKI AKTYWNEXtreme Beef Mass
Zawartość jednej porcjizaw:
Wartość energetyczna :360 kcal

Tłuszcze

0 g
- w tym nasycone 00 g

Węglowodany

60 g
- w tym

cukier

0 g

Błonnik

0 g

Białko

30 g

Sól

0,1 g
Typowy profil aminokwasowy w 100 g :

L-alanina

3,026 g

L-arginina

2,482 g

Kwas L-asparaginowy

2,040 g

Kwas L-glutaminowy

3,502 g

Glicyna

7,140 g

L-histydyna

0,374 g

Hydroksyprolina

4,148 g

Hydroksylizyna

0,510 g

L-izoleucyna

0,510 g

L-leucyna

0,918 g

L-lizyna

1,190 g

L-metionina

0,306 g

L-fenyloalanina

0,714 g

L-prolina

4,352 g

L-seryna

1,054 g

L-treonina

0,646 g

L-tyrozyna

0,340 g

L-walina

0,816 g  • Forma Proszek
  • Gainery Powyżej 20% Białka

Napisz swoją opinię

FA Xtreme Beef Mass 2500g

FA Xtreme Beef Mass 2500g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

top