RESULTS Sculptify™ RS 90capsKod produktu: 5901330056796

RESULTS Sculptify RS 90caps

New product

RESULTS Sculptify™ RS 90caps

Zamiast zamiast 66,90 zł

56,90 złbrutto

-10,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Dodaj Odejmij

Opis


Charakterystyka RESULTS SCULPTIFY™:

 • długotrwały wyrzut energii, bez tzw. „zjazdów” energetycznych,

 • przyspiesza metabolizm,

 • usprawnia termogenezę i lipolizę,

 • poprawia nastrój i koncentrację,

 • wzmacnia motywację,

 • pomaga ograniczyć stres i reguluje poziom kortyzolu.  Chcesz dowiedzieć się co znajduje się w składzie Sculptify?


  TERMOGENICZNA FORMUŁA BEZ „ZJAZDÓW” ENERGETYCZNYCH

  RESULTS SCULPTIFY™
  to poparta badaniami, „wycinająca” formuła zawierająca opatentowane składniki gwarantujące szybkie i długo utrzymujące się działanie termogeniczne. Suplement działa bezpośrednio po spożyciu, poprawiając termogenezę, lipolizę, poziom skupienia i klarowności umysłu. W przeciwieństwie do tradycyjnych spalaczy, których działanie energetyczne jest szybkie, ale krótkotrwałe, RESULTS SCULPTIFY™ został skomponowany ze składników zapewniających szybki, ale i długotrwale podniesiony poziom energii. Formuła RESULTS SCULPTIFY™ ma udowodnioną w badaniach klinicznych 6x większą moc w zakresie pobudzenia niż tradycyjna kofeina solo! Każda porcja zawiera opatentowany składnik - Advantra Z®, o budowie podobnej do efedryny, ale działający w zakresie oksydacji kwasów tłuszczowych i przespieszania metabolizmu poprzez aktywację innych beta receptorów.

  RESULTS SCULPTIFY™  dostarcza mieszankę składników o działaniu synergistycznym, które stymulują spalanie tzw. brązowej tkanki tłuszczowej. Stymulując jej receptory, skutkują utworzeniem szeregu tzw. szlaków spalania tkanki tłuszczowej, co z kolei prowadzi do wydzielania norepinefryny – najpotężniejszego spalacza tłuszczu, wśród hormonów. Opracowanie skoncentrowanej formuły zajęło 14 lat badań i rozwijania koncepcji. Formuła wykazuje działanie anaboliczne, a także w zakresie redukcji stresu, niepokoju, obniżenia poziomu kortyzolu, podniesienia poziomu wytrzymałości i siły! W połączeniu z właściwym odżywianiem i planem treningowym, RESULTS SCULPTIFY™  pomoże ci wyrzeźbić się szybciej, niż mógłbyś przypuszczać.


  FORMUŁA TERMOGENICZNA O SZYBKIM I DŁUGOTRWAŁYM DZIAŁANIU

  W przeciwieństwie do tradycyjnych spalaczy, które szybko uwalniają energię, ale na krótki okres czasu, RESULTS SCULPTIFY™ został skomponowany ze składników, które wzmacniają, podnoszą i wydłużają uwalnianie energii.


  STYMULACJA SPALANIA TKANKI TŁUSZCZOWEJ BEZ SKUTKÓW UBOCZNYCH

  Kluczowym składnikiem RESULTS SCULPTIFY™ jest opatentowana Advantra Z®, dostarczająca szczególny składnik aktywny – synefrynę pochodzącą z gorzkiej pomarańczy. Pomimo strukturalnego podobieństwa do efedryny, synefryna działa na polu wspomagania spalania tkanki tłuszczowej poprzez aktywację innych beta receptorów, co jak udowodniono w badaniach pozwala cieszyć się jej działaniem, bez obciążania układu nerwowego i serca.


  AKTYWACJA METABOLIZMU I LIPOLIZY

  RESULTS SCULPTIFY™
  dostarcza mieszankę składników, która stymuluję spalanie brązowej tkanki tłuszczowej, która w trakcie oksydacji pozwala organizmowi generować ciepło, bez generowania energii. Stymulowanie brązowej tkanki tłuszczowej skutkuje uruchomieniem wielu tzw. szlaków spalania tłuszczu, które z kolei aktywują norepinefrynę – najmocniejszy spalacz tkanki tłuszczowej spośród hormonów, który wiąże beta receptory i powoduje utlenianie kwasów tłuszczowych (lipolizę)! Składniki RESULTS SCULPTIFY™' pomogą podnieść poziom metabolizmu – spalisz większą ilość kalorii.


  WYŻSZY POZIOM SKUPIENIA I MOTYWACJI

  Bycie na diecie potrafi być uciążliwe, a restrykcje dietetyczne mogą stanowić udrękę. Brak energii, długie godziny treningów i mała ilości jedzenia, mogą osłabić twoją motywacją do osiągnięcia wyrzeźbionej sylwetki. RESULTS SCULPTIFY™ dostarcza przebadane składniki w precyzyjnie dobranych dawkach w celu poprawienia twojego połączenia mózg-mięsień, redukując tym samym znużenie treningowe i poprawiając twoja motywację! Dobry nastrój, poprawiona koncentracja i brak poddenerwowania, często utożsamianego z ciężką dietą to dodatkowy benefit!


  ZWALCZ STRES – OBNIŻ POZIOM KORTYZOLU!

  Stres będący wynikiem rygorystycznej diety i treningu siłowego może aktywować hormon o katabolicznym działaniu – kortyzol, który spali twoje mięśnie i zniweczy włożony wysiłek. Formuła RESULTS SCULPTIFY™ to wynik 14 lat badań i rozwoju. Potwierdzona badaniami skuteczność w zakresie redukcji stresu, niepokoju, kontroli poziomu kortyzolu, przy jednoczesnej poprawie parametrów wydolnościowych i siłowych!


  Składniki RESULTS SCULPTIFY™
  :

  21,2% dwuwinian choliny VitaCholine® - cholina, substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna; 13,7% ekstrakt z korzenia imbiru
  (Zingiber officinale Rosc.), 13,1% L-tyrozyna, 10,3% kofeina, 5,2% ekstrakt z owoców pieprzu kajeńskiego (Capsicum annuum L.), 4,3% ekstrakt z nasion kakaowca (Theobroma cacao L.) substancje przeciwzbrylające – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; 0,3% ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum L.), 0,02% chlorek chromu(III) - chrom, kapsułka (żelatyna, barwnik: E 171).

  Informacja o wartości odżywczejna porcję 1 kapsułkaw 3 kapsułkach

  dwuwinian choliny

  VitaCholine®
  206 mg618 mg
  w tym

  cholina

  82,5 mg247,5 mg

  ekstrakt imbiru

  (Zingiber officinale Rosc.)
  133,3 mg400 mg
  w tym gingerole (5%)6,7 mg20 mg

  L-tyrozyna

  127 mg381 mg

  kofeina

  100 mg300 mg
  ekstrakt pieprzu kajeńskiego (Capsicum

  annuum

  L.)
  50 mg150 mg
  w tym

  kapsaicyna

  (8%)
  4 mg12 mg
  ekstrakt kakao (Theobroma cacao L.)41,7 mg125 mg
  w tym

  teobromina

  (24%)
  10 mg30 mg
  ekstrakt pieprzu czarnego (

  Piper nigrum

  L.)
  3,3 mg10 mg
  w tym

  piperyna

  (95%)
  3,2 mg9,5 mg

  chrom

  40 µg (100%**)120 µg (300%**)


  Zastosowanie RESULTS SCULPTIFY™:

  Przeznaczenie: preparat przeznaczony dla osób dorosłych.


  Dawkowanie RESULTS SCULPTIFY™:

  Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka 3 razy dziennie, 30 min. przed śniadaniem, obiadem i treningiem. Popić dużą ilością wody. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

  Uwaga: RESULTS SCULPTIFY® RS zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży (zawartość kofeiny: 300 mg/ 3 kapsułki). Dodatkowo nie zaleca się stosowania u kobiet karmiących piersią, u osób z chorobami serca, nadciśnieniem lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie spożywać jednocześnie innych produktów zawierających kofeinę (np.: inne suplementy diety, kawa, herbata, czekolada). Nie przekraczać spożycia 400 mg kofeiny dziennie ze wszystkich źródeł i 200 mg kofeiny jednorazowo. Nie stosować bezpośrednio przed snem lub w ciągu kilku godzin poprzedzających sen. Nie stosować łącznie z alkoholem, lekami lub preparatami zawierającymi owoc gorzkiej pomarańczy/ synefrynę. W przypadku gorszego samopoczucia po zastosowaniu preparatu (np: znacznie przyspieszonego lub niemiarowego bicia serca) przerwać stosowanie. Diabetycy stosujący leki przeciwcukrzycowe lub insulinę stosowanie preparatu powinni skonsultować z lekarzem. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Więcej informacji

Forma Kapsułki
Spalacze Wspierające Metabolizm

Napisz swoją opinię

RESULTS Sculptify™ RS 90caps

RESULTS Sculptify™ RS 90caps

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: