REAL PHARM EAA 420gKod produktu: 6543

REAL PHARM EAA 420g

New product

REAL PHARM EAA 420g

Zamiast zamiast 89,00 zł

79,00 złbrutto

-10,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni
  • Orange
  • Lemon
  • Fruit Punch

Dodaj Odejmij

Opis


Właściwości REAL PHARM EAA 420g:

  • Mieszanka aminokwasów

  • Aminokwasy niezbędne

  • 9 aminokwasów w składzie

  • Uczestniczy w metabolizmie białek i procesie budowania beztłuszczowej masy mięśniowej

  • Ponad 5 g kompleksu BCAA uzupełnionego innymi aminokwasami
    Eaa 420g od Real Pharm – skuteczny produkt wspomagający proces budowania beztłuszczowej masy mięśniowej!

REAL PHARM EAA jest suplementem diety w proszku, dedykowanym dla profesjonalnych sportowców, zawodowo zajmujących się sportem, oraz amatorów, sporadycznie wykonujących ćwiczenia fizyczne. Uzupełnia on dietę w aminokwasy egzogenne budujące białka, których ludzki organizm nie jest w stanie wytworzyć samodzielnie. Z tego powodu muszą być one dostarczane z zewnątrz, wraz z pożywieniem.


Nasz organizm nie jest w stanie samodzielnie wytworzyć powyższych aminokwasów egzogennych, a ich spożycie w codziennej diecie wymaga precyzyjnego odmierzania porcji i wyliczania dawek. Stąd wskazane jest ich spożycie pod postacią suplementu EAA, zawierającego wszystkie niezbędne aminokwasy, wspomagające utratę tkanki tłuszczowej, budowę masy mięśniowej, szybką regenerację po treningu i usuwające zmęczenie. REAL PHARM EAA jest suplementem, istotnie ułatwiającym osiągnięcie zgrabnej, umięśnionej sylwetki zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.


Sposób użycia Eaa Real Pharm 420g:

Jedną porcję produktu o wadze 12 g (odpowiadającej dwóm załączonym miarkom) należy wymieszać z 250 ml wody. Suplement należy spożywać 1-2 razy dziennie. Suplement EAA nie może stanowić podstawy zróżnicowanej diety ani nie jest zamiennikiem jej składników. Produkt jest przeznaczony dla dorosłych i zdrowych osób.

UWAGA!!! Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej w szczelnie zamkniętych opakowaniach.


Składniki Eaa Real Pharm 420g:

Wielkość opakowania: 420g
Wielkość porcji: 12g
Ilość porcji w opakowaniu: 35

Mieszanka aminokwasów EAA Instant 83,33% (w tym: L-leucyna, L-walina, L-lizyna, L-fenyloalanina, L-treonina, L-izoleucyna, L-histydyna, L-metionina, L-tryptofan), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromaty, substancja słodząca: sukraloza, barwniki dla smaków: ekstrakt z czarnej marchwii, indygotyna dla smaku cytryny z czarną porzeczką; czerwień koszenilowa dla smaków wiśniowego, grejpfrutowego, truskawkowo-arbuzowego; zieleń pistacjowa dla smaków kiwi z kaktusem, pomarańczy z kaktusem; indygotyna dla smaków ice fresh, owoców leśnych; żółcień pomarańczowa dla smaków cytrynowego, pomarańczowego, ananasowego, cytrynowo-pomarańczowego, mango z ananasem; żółcień pomarańczowa, karoteny dla smaku mango-marakui; koszenila dla smaków malinowo-truskawkowego, lemoniady malinowej, lemoniady wiśniowej; czerwień koszenilowa, wyciąg z czerw buraka dla smaku poncz owocowy; chlorofilina dla smaku cytrynowo-miętowego; karmel w proszku dla smaków coli, coli-cytrynowej; ekstrakt buraka czerwonego dla smaku rabarbaru-jabłkowego.

ZawartośćW porcji 12g%RWS

L-leucyna

3333mg*

L-walina

1467mg*

L-lizyna

1467mg*

L-fenyloalanina

1200mg*

L-treonina

1000mg*

L-izoleucyna

600mg*

L-histydyna

467mg*

L-metionina

333mg*

L-tryptofan

133mg*

%RWS – referencyjna wartość spożycia

Więcej informacji

Forma Proszek
Aminokwasy EAA

Napisz swoją opinię

REAL PHARM EAA 420g

REAL PHARM EAA 420g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: