MEX Flexo 400gKod produktu: 4000

MEX Flexo 400g

New product

MEX Flexo 400g

Zamiast zamiast 69,00 zł

49,00 złbrutto

-20,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni
  • Berry Blast

Dodaj Odejmij

Opis

Właściwości MEX Flexo 400g:

-ZDROWSZA SKÓRA I TKANKA CHRZĘSTNA
-PEPTYDY KOLAGENOWE – KLUCZ DO ZDROWYCH STAWÓW
-GLUKOZAMINA I CHONDROITYNA – DZIAŁANIE PRZECIWBÓLOWE
-MSM I KWAS HIALURONOWY – LEPSZE SMAROWANIE STAWÓW
-SIŁA, GIĘTKOŚĆ, MOBILNOŚĆ I REGENERACJA STAWÓW
-BEZ SOI, GLUTENU, CUKRU I GMO


Stawy i szkielet to fundament całego ciała, które jest naszym domem. Jeśli fundament się podda, cała konstrukcja runie.


Stawy narażone są na niekorzystne działanie wielu czynników, bez względu na poziom aktywności fizycznej. Należą do nich mocno rozbudowana muskulatura, otyłość, a także obniżający się z wiekiem poziom kolagenu, co nie tylko osłabia stawy, ale ma również niekorzystny wpływ na skórę, sprawiając, że staje się cieńsza, przesuszona, mniej odporna oraz, według wielu ekspertów, bardziej pomarszczona. To zatem nie przypadek, że tak istotny składnik jak kolagen, który w naturalny sposób korzystnie wpływa na nawilżenie stawów i skóry, jest głównym komponentem MEX FLEXO.


Całoroczna suplementacja preparatami korzystnie wpływającymi na stawy to podstawa żywienia nie tylko sportowców i osób aktywnych fizycznie. Tego typu suplementy powinny stać się nieodłączną częścią codziennej diety każdego z nas. Produkty te nie są w stanie wyleczyć żadnych kontuzji, ale, do pewnego stopnia, mogą im zapobiec.


W skład preparatu wzmacniającego stawy MEX FLEXO wchodzą składniki o zaawansowanym działaniu, takie jak kolagen typu II, glukozamina, chondroityna, kwas hialuronowy oraz MSM, tworzące podstawę całego zestawu, do którego dołączono także kluczowe witaminy pobudzające działanie układu odpornościowego. To podstawowe składniki proteoglikanów, tworzących tkankę chrzęstną, oraz glikozaminoglikanów (GAG), nazywanych też „smarowidłem” lub „cementem”, które przyczyniają się do utrzymania stawów i skóry w lepszej kondycji. Badania wskazują również na ich właściwości zapobiegające osteoartrozie, czyli chorobie zwyrodnieniowej stawów.


MEX FLEXO zawiera także witaminę C, która uczestniczy w syntezie kolagenu i zapobiega zmęczeniu oraz występowaniu zmian na skórze, witaminę D, która przeciwdziała osteomalacji, czyli rozmiękaniu kości, i miedź, której niedobór może spowodować między innymi osteoporozę i reumatoidalne zapalenie stawów.


MEX FLEXO to nie tylko kwestia przewagi nad konkurencją w wynikach sportowych czy lepszej regeneracji. To rozważna, długoterminowa inwestycja, w której najwyższą stawką jest zdrowie i życie.


Dawkowanie MEX Flexo 400g:

Zaleca się spożywać 20 g produktu (1 miarka) dziennie na pusty żołądek, najlepiej rozpuścić w 240-300 ml wody lub ulubionego napoju. Spożywać bezpośrednio po przygotowaniu.

Składniki MEX Flexo 400g:

Hydrolizat kolagenu typu II, siarczan glukozaminy, L-prolina (w formie wolnej), siarczan chondroityny, MSM (metylosulfonylometan), witamina C (kwas L-askorbinowy), sód (chlorek sodu), kwas hialuronowy, maltodekstryna, regulator kwasowości-kwas cytrynowy, miedź (siarczan miedzi II), aromaty, substancja słodząca-sukraloza, witamina D (cholekalcyferol), barwnik-karminy.

Informacja żywieniowaW 1 porcji (20 g)

% RWS (referencyjna wartość spożycia dla 20 g)

Hydrolizat kolagenu

typu II
10 000 mg-
Siarczan glukozaminy w tym

Glukozamina

500 mg200 mg-

L-prolina

(w formie wolnej)
500 mg-
Siarczan chondroityny w tym

Chondroityna

250 mg175 mg-

MSM

250 mg-

Kwas hialuronowy

20 mg-

Witamina C

60 mg75 %

Witamina D

10 µg200 %

Miedź

0,5 mg50 %

Sód

50 mg-

Więcej informacji

Forma Proszek
Kategoria Na Stawy

Napisz swoją opinię

MEX Flexo 400g

MEX Flexo 400g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: