Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI
MILLENNIUM SPORT TECHNOLOGIES Athlytes ATP 100vcaps
  • MILLENNIUM SPORT TECHNOLOGIES Athlytes ATP 100vcaps
89,00 zł
69,00 PLN Zniżka 20,00 zł
Brutto
Powiadom mnie mailowo, kiedy produkt będzie dostępny


Właściwości MILLENNIUM SPORT TECHNOLOGIES Athlytes ATP 100vcaps:
  • Zrównoważony kompleks elektrolitowy

  • Zawiera półprodukty cyklu Krebsa, wspierając tym samym resyntezę ATP

  • W 100% naturalny produkt

  • Wolny od zakazanych substancji

  • Wolny od glutenu
Athlytes ATP™ od Millennium Sport Technologies – specjalnie zrównoważony kompleks elektrolitów!

Millennium Sport Technologies Athlytes ATP™ został zaprojektowany z uwzględnieniem specyficznych potrzeb zawodników, wynikających z wyczerpujących treningów i rywalizacji, jakim są poddawani.


Millennium Sport Technologies Athlytes ATP™ to najbardziej zaawansowany suplement wspierający resyntezę ATP na rynku. Unikalny kompleks elektrolitów wzbogacony o Witaminy B2, B6 i MSM dodane w celu usprawnienia wchłanialności i przepuszczalności wewnątrzkomórkowej - optymalizacja przepływu i wychwytywania płynów na poziomie komórkowym! Wybierz najlepszy produkt! Używaj Athlytes-ATP™! Liczne badania wykazały, że w trakcie intensywnego wysiłku fizycznego o wydłużonym czasie trwania, trenujący mogą stracić aż 1500mg – 3000mg sodu i elektrolitów na godzinę!


Millennium Sport Technologies Athlytes ATP™ został skomponowany, żeby zwalczać odwadnianie w trakcie wysiłku, zapewniając maksymalne możliwości treningowe, a także usprawniając proces nawodnienia i regeneracji po treningu, czy zawodach. Elektrolity w Millennium Sport Technologies Athlytes ATP™ są związane z półproduktami cyklu Krebsa: cytrynianem, fumaranem, jabłczanem, bursztynianem, alfa-ketoglutaranem. Są to kwasy pochodzenia organicznego odpowiedzialne za produkcje energii (ATP) w obrębie każdej komórki organizmu. Minerały związane z tymi półproduktami cyklu Krebsa wykazują lepszą bioprzyswajalność i absorpcję, a także są sprawniej wykorzystywane.


Millennium Sport Technologies Athlytes ATP™ jest produkowany w USA, w obiekcie spełniającym wymogi cGMP (tzw. dobra praktyka produkcyjna), jest wolny od zakazanych substancji i nie zawiera soi, mleka, jaj, cukru, skrobi, pszenicy, barwników i konserwantów. Produkt bezglutenowy.Dawkowanie Athlytes ATP™ Millennium Sport Technologies 100 kapsułek:

Zawodnicy z niską masą ciała: 1-2 kapsułek z odpowiednią ilością wody na każdą godzinę intensywnego treningu. Zawodnicy ze średnią masą ciała: 2-3 kapsułek z odpowiednią ilością wody na każdą godzinę intensywnego treningu. Ciężsi zawodnicy: 2-4 kapsułek z odpowiednią ilością wody na każdą godzinę intensywnego trening.

Uwaga: Produkt przeznaczony dla zdrowych osób dorosłych. Kobiety w ciąży, karmiące, osoby cierpiące na jakąkolwiek zdiagnozowaną dolegliwość powinny skonsultować się z lekarzem. Produkt zawiera sód i potas.Składniki Athlytes ATP™ Millennium Sport Technologies 100 kapsułek:

Wielkość opakowania: 100 kapsułek
Wielkość porcji: 2
Ilość porcji w opakowaniu: 50

Wartość odżywcza

50 porcji w opakowaniu
Porcja 2 kapsułki
Kalorie -
% ZDS*
Zawartość W porcji 2 kapsułki %ZDS
AthLytes-ATP™ Krebs CMFA Electrolyte Matrix
500 mcg 29%
5 mg 250%
350 mg 14%
100 mg 3%
Chlorek (z chlorku sodu) 445 mg 13%
30 mg 3%
30 mg 7,5%
100 mg *
Krebs Cycle Intermediates (jako cytrynian, fumaran, jabłczan, bursztynian, alfa-ketoglutaran) 489 mg *
Zespół tanie-odzywki.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.

Opinie

0.0 /5 średnia ocena

Rekomendacji naszych użytkowników
(brak oceny)

star 5
0
star 4
0
star 3
0
star 2
0
star 1
0

Masz ten produkt?

Dodaj pierwszą opinię dla MILLENNIUM SPORT TECHNOLOGIES Athlytes ATP 100vcaps ELEKTROLITY

Dodaj opinię

Oceń ten produkt!
MILLENNIUM ATHL ATP 100VCA

Opis

Kategoria
Elektrolity

Specyficzne kody