Producenci

Newsletter

Powiększ do pełnego rozmiaru

HI TEC Anabol Amino 200caps

Aminokwasy

Dostępny

29,00 zł

Obniżka!

-20,00 zł

49,00 zł

Dodaj Odejmij

Dodaj do listy życzeń


Aminokwasy BCAA w kapsułkach. Preparat regulujący wiele anabolicznych procesów przemiany materii. Składa się z rozgałęzionych aminokwasów (BCAA): leucyny, izoleucyny i waliny, które występują w całkowicie wolnej formie. Tanie BCAA w kapsułkach

Opis i charakterystyka odżywki kulturystycznej w kapsułkach na mięśnie - HiTec Anabol Amino BCAA's Caps

Branched chain amino acids BCAA zawarte w suplemencie diety Hi Tec Anabolic Amino są szybko dostępnym źródłem energii, pełnią rolę substratu w syntezie białek i zapobiegają powstaniu niedoboru alaniny i leucyny, zużywanych w dużej ilości podczas intensywnego wysiłku fizycznego. Zawartość leucyny jest tu wyjątkowo wysoka w porównaniu do konwencjonalnych produktów tego rodzaju. Dodana alanina przeciwdziała trawieniu leucyny, które może wystąpić w wyniku obciążenia fizycznego. Już mały niedobór aminokwasów rozgałęzionych uniemożliwia rozwój mięśni, a nawet powoduje redukcję ich masy. Amino Anabol działa optymalnie, gdy "pula" aminokwasów organizmu jest pełna. Bardzo ważne jest więc równomierne, rozłożone na cały dzień spożycie aminokwasów.Zastosowanie dla
HITEC Amino Anabol i HiTec Amino Anabol PQ:

 • w sporcie jako alternatywa dla sterydów - naturalna baza dla rozwoju masy mięśni;

 • w zaawansowanym wieku - aby uniknąć zaniku mięśni i spadku sprawności fizycznej;

 • podczas rehabilitacji - do szybkiej regeneracji pourazowej;

 • w gimnastyce leczniczej - aby wzmocnić muskulaturę;

 • podczas diety redukcyjnej - aby przeciwdziałać redukcji masy mięśni;

 • w profilaktyce - aby przeciwdziałać wiotczeniu mięśni uwarunkowanemu genetycznie;


Sposób działania oraz zastosowanie anabolicznej odżywki z aminokwasami BCAA - Anabol Amino Hi Tec

Aminokwasy wykorzystane podczas treningu powinny być natychmiast uzupełnione przez wysokowartościowy i szybko wchłanialny hydrolizat (Perfect Amino). Jeżeli warunek ten jest spełniony, Amino Anabol może wprowadzić organizm w stan anaboliczny oraz w pełni rozwinąć swoje właściwości jako substrat enzymów, regulator i katalizator:

1. Poprawa wchłaniania wolnych aminokwasów :

 • HiTec Amino Anabol ma bezpośrednie działanie anaboliczne na metabolizm białka mięśniowego - poprawia zdolność komórek mięśniowych do wchłaniania aminokwasów znajdujących się we krwi.

2. Stymulacja działania insuliny :

 • Własna produkcja insuliny ulega stymulacji, a co za tym idzie - węglowodany, białka i aminokwasy mogą zostać lepiej wykorzystane do budowania mięśni. Insulina wyróżnia się wyjątkowo silnym działaniem anabolicznym spośród substancji, które organizm może samodzielnie wytworzyć.

3. Zahamowanie tworzenia się amoniaku :

 • Gromadzenie się amoniaku w organizmie prowadzi do obniżenia metabolizmu wewnątrzkomórkowego. Amino Anabol pomaga zapobiec temu zjawisku.

4. Zatrzymanie ucieczki azotu :

 • Amino Anabol powstrzymuje ucieczkę azotu z organizmu i zapobiega stanom katabolicznym, które mogą narastać w wyniku intensywnego wysiłku podczas treningu. Preparat pozwala utrzymać niezmienioną masę mięśni w czasie stosowania niskokalorycznej diety lub podczas przerwy w treningach (np. z powodu kontuzji).

HiTec Amino Anabol nadaje się dzięki temu znakomicie do ochrony organizmu przed występującymi w wyniku treningu i (lub) diety, niedoborem białka mięśniowego i redukcją tkanki aktywnej (katabolizm). Zwiększa efektywność treningu i pomaga wprowadzić organizm w stan anaboliczny (syntezy i rozwoju), w którym większa ilość składników odżywczych może być wykorzystana do tworzenia mięśni i tkanek. Energia jest mobilizowana i mięśnie mogą wykonywać większą pracę. Nie tylko profesjonaliści - również początkujący bardzo sobie cenią ten preparat, szczególnie w kombinacji z Perfect Amino.Dawkowanie:

Dni treningowe: stosować 5 kapsułek 20 min. przed treningiem, 5 kapsułek bezpośrednio po treningu.

Dni nietreningowe: stosować 5 kapsułek bezpośrednio po przebudzeniu na pusty żołądek oraz 5 kapsułek przed snem.


Składniki:


Zawartość aminokwasów w:10 kapsułek

Niacyna

16 mg

Witamina B6

1,4 mg

Witamina B12

2,5 mcg

Kwas pantotenowy

6 mg

L-leucyna

4000 mg

L-izoleucyna

2000 mg

L-walina

2000 mg

Składniki: żelatyna wołowa (kapsułka), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik: dwutlenek tytanu (kapsułka).

 • Forma Kapsułki
 • Aminokwasy BCAA - Rozgałęzione

Napisz swoją opinię

HI TEC Anabol Amino 200caps

HI TEC Anabol Amino 200caps

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

top