Producenci

Newsletter

Powiększ do pełnego rozmiaru

OLIMP Gold Krill 30caps

Zdrowie i uroda

Brak na stanie

37,99 zł

Obniżka!

-11%

42,69 zł

NOWA ERA ZDROWIA SERCA

Gold Krill™ to suplement diety zawierający wysoko jakościowy olej z kryla antarktycznego Euphausia Superba, pochodzący z najczystszych wód Ziemi, dostarczający kwasów omega-3 w połączeniach fosfolipidowych o wysokiej biodostępności i naturalnego karotenoidu – astaksantyny. Preparat wytwarzany jest w innowacyjnej technologii Flow Caps® Liquid Technology gwarantującej maksymalnie szybką absorpcję w organizmie, świeżość oraz brak nieprzyjemnego zapachu charakterystycznego dla oleju z kryla.

Badania naukowe udowodniły, ze odpowiedni udział kwasów omega–3 w diecie człowieka:

przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania serca (korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg EPA i DHA dziennie). przyczynia się do utrzymania właściwego poziomu trój glicerydów we krwi (korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 2 g EPA i DHA dziennie. Nie należy przekraczać poziomu uzupełniającego dziennego spożycia wynoszącego 5 g EPA i DHA łącznie.) przyczynia się do utrzymania prawidłowego ciśnienia krwi (korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 3 g EPA i DHA dziennie. Nie należy przekraczać poziomu uzupełniającego dziennego spożycia wynoszącego 5 g EPA i DHA łącznie.) przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu (korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg DHA dziennie) przyczynia się do utrzymania prawidłowego widzenia (korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg DHA dziennie.)

 
Innowacyjna kapsułka Flow Caps®:

Suplement diety Gold Krill™ zawarty jest w innowacyjnych kapsułkach stworzonych w technologii Flow Caps Liquid Technology®. Jest ona najbardziej zaawansowaną technologią płynną gwarantującą maksymalnie szybkie wchłanianie i wysoką biodostępność składników aktywnych.  

Twarda otoczka żelatynowa z opatentowanym systemem zamknięcia, zapobiega utlenianiu się substancji aktywnych zapewniając zachowanie cennych właściwości oraz zabezpiecza przed nieprzyjemnym zapachem. Tego typu rozwiązanie to znaczący przełom w technologii ochrony substancji aktywnych zawartych w kapsułkach.

W tradycyjnych kapsułkach miękkich, stosowanych obecnie na rynku, formują się kanały dyfuzyjne, przez które składniki mogą dyfundować na powierzchnię, gdzie są utleniane, generując charakterystyczny, nieprzyjemny zapach. Technologia Flow Caps® niemal w 100% likwiduje to niekorzystne zjawisko.

Kapsułki Flow Caps® posiadają jeszcze jedną ważną zaletę – mały i opływowy kształt. Dzięki temu są niezwykle łatwe do połknięcia.


Składniki:

Informacja żywieniowa1 kapsułka
Olej z kryla antarktycznego (Euphausia superba)500 mg
w tym: 
Fosfolipidy215 mg
Kwasy Omega-3120 mg
Kwas eikozapentaenowy (EPA)70 mg
Kwas dokozahekstaenowy (

DHA

)
32.5 mg
Inne kwasy Omega-317.5 mg

Astaksantyna

50 µg


Składniki: ekstrakt lipidowy z kryla antarktycznego Euphausia superba (skorupiak), kapsułka (składnik otoczki – żelatyna)


Zastosowanie:

Przeznaczenie: preparat przeznaczony dla osób dbających o prawidłową pracę serca, układu krążenia oraz stosujących dietę ubogą w ryby morskie. 

Przeciwwskazania: nie stosować w przypadku osób chorych na koagulopatie, przyjmowania leków przeciwzakrzepowych lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.


Dawkowanie:

Zalecana dzienna porcja:
 1 kapsułka dziennie lub inaczej po konsultacji z lekarzem.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. 

  • Forma Kapsułki
  • Kategoria Na Serce

Napisz swoją opinię

OLIMP Gold Krill 30caps

OLIMP Gold Krill 30caps

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

top