Producenci

Newsletter

Powiększ do pełnego rozmiaru

FA Titanium Pro Plex 7 2270g

Odżywki białkowe

Brak na stanie

179,00 zł

Obniżka!

-10,00 zł

189,00 zł

Dodaj do listy życzeń

- Wysoka zawartość białka
- 7 różnych rodzajów białka
- Niska zawartość cukrów
- Wzrost masy mięśniowej
- Pomaga w utrzymaniu zdrowych kości

Titanium Pro Plex 7 to najbardziej zaawansowana kompozycja białek, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania każdego żywego organizmu, a które szczególnie ważną rolę odgrywają w żywieniu sportowców. Białka zawarte w Titanium Pro Plex 7 pochodzą z koncentratu białka serwatkowegoCarbelac®, izolatu białka serwatkowego Isolac®, hydrolizatu białka serwatkowego Optipep™, micelarnej kazeiny, hydrolizowanej kazeiny PeptoPro®, albuminy jaja kurzego oraz izolatu białka wołowego. Wszystkie wymienione rodzaje białka mają odmienną budowę i charakterystykę, charakteryzują się różnym składem aminokwasowym i różnym tempem ich trawienia, a co za tym idzie w różnym czasie są absorbowane przez organizm.

Hydrolizaty jako białka, które zostały poddane procesowi trawienia charakteryzują się dużym udziałem peptydów i wolnych aminokwasów, które organizm może wykorzystywać zaraz po spożyciu, z pominięciem procesów trawienia. W przeciwieństwie do aminokwasów pochodzących z hydrolizatów działa kazeina, która jest długo i wolno trawiona i nawet w kilka godzin po spożyciu dostarcza organizmowi niezbędne do budowy mięśni aminokwasy, co sprawia że jest idealnym białkiem na noc.

Izolat jako najbardziej skoncentrowane źródło białka dostarcza białka oczyszczone i najbardziej skoncentrowane. Białko wołowe charakteryzuje się odmiennym od serwatkowego profilem aminokwasowym, stanowi więc idealne uzupełnienie produktu nie tylko w aminokwasy białkowe ale dostarcza też konieczne do produkcji kolagenu hydroksyaminokwasy. Ze względu na tak dużą różnorodność źródeł aminokwasów Titanium Pro Plex 7 to idealna kompozycja dla wszystkich prowadzących aktywny tryb życia, sportowców, kulturystów i wszystkim, którym zależy na dostarczaniu do organizmu białka, które
przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej i jednocześnie pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.

Składniki: Premiks białkowy [koncentrat białka serwatkowego Carbelac®, hydrolizowany izolat białka wołowego, izolat białka serwatkowego Isolac®, micelarna kazeina (z mleka), albumina jaj kurzych, hydrolizowany koncentrat białka serwatkowego Optipep™, hydrolizowana kazeina PeptoPro® (z mleka)], kakao, aromaty, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), barwnik (czerwień buraczana), substancja słodząca (sukraloza), barwnik (beta-kaoten).

Dawkowanie:

Zmieszaj 1 miarkę proszku z 200 ml wody.
Pij 3-4 porcje dziennie (po śniadaniu, 60-90 minut przed treningiem, bezpośrednio po treningu i 30-60 minut przed snem).

Uwagi: Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu. Zawiera alergeny z: mleka, jaj. Nie spożywać w ciąży i okresie karmienia piersią. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.


Składniki:

Porcja27g (1 miarka)
Ilość porcji w opakowaniu84
Opakowanie2500g
SKŁADNIKI AKTYWNETitanium Pro Plex 7
Zawartość jednej porcjizaw:
Wartość energetyczna :125 kcal

Tłuszcze

1,5 g
- w tym nasycone0 g

Węglowodany

0,6 g
- w tym

cukry

0,6 g

Błonnik

0,1 g

Białko

22 g

Sól

0,03 g
  • Forma Proszek
  • Odżywki Białkowe Koncentraty - WPC

Napisz swoją opinię

FA Titanium Pro Plex 7 2270g

FA Titanium Pro Plex 7 2270g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

top