UNS Msm 1500 Plus 300gKod produktu: 4150

UNS Msm 1500 Plus 300g

New product

UNS Msm 1500 Plus 300g

Zamiast zamiast 49,00 zł

39,00 złbrutto

-10,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni
  • Natural

Dodaj Odejmij

Opis


UNS MSM 1500 PLUS
– Suplement diety w proszku. Stanowi skoncentrowane źródło metylosulfonylometanu wzbogaconego w witaminę C. Dedykowany jest osobom aktywnym fizycznie, narażonym na przeciążenia wysiłkowe, urazy narządów ruchu i stawów jako element profilaktyki zmian degeneracyjnych.


- Uderzeniowa dawka aż 1500 mg siarki organicznej w porcji,
- tylko aktywne składniki, bez zbędnych dodatków,
- wspomaga prawidłową odporność,
- wspiera pracę systemu antyoksydacyjnego,
- uczestniczy w skutecznej regeneracji.


Metylosulfonylometan jest organicznym związkiem siarki, który występuje naturalnie w licznych produktach żywnościowych. Jego forma chemiczna wpływa na doskonałą rozpuszczalność i wysoką biodostępność przy suplementacji doustnej.

W organizmie człowieka około połowa puli całkowitej siarki wchodzi w skład mięśni, skóry i kości. Siarka w formie organicznej wykorzystywana jest do produkcji niezbędnych enzymów, przeciwciał, glutationu oraz białek tkanki łącznej. Aminokwasy zawierające siarkę tworzą cząsteczki keratyny, kolagenu i elastyny, zapewniające elastyczność i wytrzymałość: mięśniom, kościom, stawom, skórze, włosom i paznokciom.

Glutation jest najważniejszym przeciwutleniaczem występującym w komórkach naszego organizmu. Jako detoksykant, wiążąc się z toksynami i zanieczyszczeniami w komórkach wątroby odtruwa nasz organizm. Suplementacja MSM wspomaga oczyszczanie tkanki z metali ciężkich i pozostałości leków.

MSM okazał się również wykazywać działanie przeciwzapalne. Przyjmowanie jego preparatów przynosiło ulgę w objawach alergii, a u pacjentów cierpiących na zapalenie stawów wpływało na znaczne obniżenie bólu i dyskomfortu.

Kwas L-askorbinowy wspólnie z MSM uczestniczą w prawidłowej syntezie włókien kolagenowych- głównego białka tkanki łącznej, przez co wpływają na prawidłowe funkcjonowanie i
regenerację naczyń krwionośnych, skóry i kości.


Dawkowanie:

1 porcję (2 g – ½ miarki) rozpuścić w 200 ml wody. Spożyć raz dziennie podczas posiłku. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia.


Składniki:

SkładnikZawartość w dziennej porcji (2 g)

Metylosulfonylometan

1500 mg

Witamina C

300 mg (375%*)

* % referencyjnej wartości spożycia

Więcej informacji

Forma Proszek
Kategoria Na Stawy

Napisz swoją opinię

UNS Msm 1500 Plus 300g

UNS Msm 1500 Plus 300g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: