Producenci

Newsletter

Powiększ do pełnego rozmiaru

MYPROTEIN Soya Phosphatidylserine (Fosfatydyloseryna) 100g

Zdrowie i uroda

Brak na stanie

139,00 zł

Obniżka!

-20,00 zł

159,00 zł

Dodaj do listy życzeń

myproteinlogo.jpg

MYPROTEIN to marka nr 1 w Wielkiej Brytanii już także dostępna w Polsce w przystępnych cenach. MYPROTEIN oferuje pełen zakres wysokiej jakości suplementów diety dla sportowców. Marka wyróżnia się wieloma suplementami w czystej postaci bez żadnych wypełniaczy oraz dodatków smakowych.


  

Fosfatydyloseryna (PS) jest naturalnie występującym składnikiem odżywczym z grupy fosfolipidów. Jest istotnym składnikiem ludzkich błon komórkowych. W szczególnie wysokich stężeniach występuje w błonach komórkowych o wysokiej aktywności metabolicznej takich jak mózgu, serca, wątroby i mięśni szkieletowych.

Suplementacja fosfatydyloseryną obniża produkcję kortyzolu. Kortyzol wytwarzany jest w odpowiedzi na stres co może doprowadzić do rozpadu białek mięśniowych i powstania stanu katabolicznego. Dlatego fosfatydyloseryna może pomóc w utrzymaniu masy mięśniowej w okresach dużego obciążenia treningowego.

Ostanie badania wykazują iż
Fosfatydyloseryna ma pozytywny wpływ na funkcje psychiczne i samopoczucie. Stosowana jest u osób cierpiących na alzheimera i w przypadku pogorszenia innych funkcji poznawczych. Wyniki badan pokazują również że pacjenci doświadczyli polepszenia nastroju i samopoczucia wskutek suplementacji seryną.

Stwierdzono również, że fosfatydyloseryna może poprawić wydolność tlenową, opóźniając zmęczenie.


Zalety:

Może pomóc w leczeniu zaburzeń funkcji poznawczych
Pomaga obniżyć poziom kortyzolu i zachować beztłuszczową masę mięśniową
Wykazano, iż ma wpływ na opóźnienie zmęczenia


Myprotein & HFL - Informed Sport

Informed Sport jest programem zapewniającym wysoką jakośc produktów sprzedawanych przez firme MYPROTEIN. Logo Informed Sport zapewnia iż wszystkie produkty zostały przebadane pod kątem zabronionych substancji oraz pod kątem dostarczenia najwyższej jakości produktów na rynek.


Dawkowanie:

Jako suplement diety zaleca się spożywanie 200 mg, raz na dobę.

Dodaj 5 miarek (1g) do preferowanej ilości wody lub soku owocowego i spożywaj bezpośrednio po przygotowaniu. Najlepiej spożywaj z posiłkiem.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Uwaga: Preparatu nie należy stosować w przypadku ciąży, karmienia piersią lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu


Składniki:

Całe opakowanie: 100g bez dodatków smakowych
1 porcja: 1g
Ilość porcji w opakowaniu: 66
1g zawiera 200mg 20% Soya Fosfatydyloseryny

Zawartość1g

Phosphatidyl Serine

  200 mgKopiowanie opisu, przetwarzanie i rozpowszechnianie ich w całości lub w części bez zgody tanie-odzywki.pl jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170

 • Forma Proszek
 • Kategoria Prozdrowotne
Oceń 
Marcin Dybich
2016-08-09

Black Panther Gothic Pharm

Jak dla mnie nr. 1 z suplementów zawierających fosfatydyloserynę jest obecnie pre-workout Black Panther. Super sprawa, bardzo bogaty skład i mega pompa na treningu do tego dobre skupienie i motywacja.

  Napisz swoją opinię !

  Napisz swoją opinię

  MYPROTEIN Soya Phosphatidylserine (Fosfatydyloseryna) 100g

  MYPROTEIN Soya Phosphatidylserine (Fosfatydyloseryna) 100g

  Napisz swoją opinię

  Inne produkty w tej samej kategorii:

  top