UNS Caffeine 200 100capsKod produktu: 5901761799941

UNS Caffeine 100caps

New product

UNS Caffeine 200 100caps

Zamiast zamiast 34,00 zł

25,00 złbrutto

-9,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Dodaj Odejmij

Opis

- Więcej energii i wytrzymałości
- Przeciwdziała zmęczeniu zarówno fizycznemu jak i psychicznemu
- Zwiększa zdolność myślenia
- Przyspiesza metabolizm


Kofeina to alkaloid, który ma możliwości stymulowania centralnego układu nerwowego. Jest to ekstrakt takich roślin jak kawa, herbata, yerba mate, guarana, koka i innych. Kofeina w kulturystyce jest stosowana, ponieważ posiada zdolności blokowania receptorów adenozyny, stymulowania wydzielania adrenaliny, zwiększania wrażliwości na wapń i hamowania enzymu fosfodiesterazy. Kofeina jest podobna do adenozyny, dlatego łączy się z jej receptorami i tworzy fałszywe uczucie pobudzenia, ale ani mózg, ani inne układy ciała nie regenerują się.

Jeżeli chcesz pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, to kofeina z całą pewnością w tym pomoże. Czy pracujesz, czy odpoczywasz, kofeina zwiększa stężenie wolnych kwasów tłuszczowych we krwi, co sprzyja wykorzystywaniu podskórnej tkanki tłuszczowej jako paliwa. Ponad 20 lat temu naukowcy z Human Performance Laboratory z Uniwersytetu w Indianie wykazali, że zawartość wolnych kwasów tłuszczowych w osoczu krwi zwiększyła się u uczestników eksperymentu o 100% po podaniu 330 g kofeiny. Dodatkowo wykazano, że kofeina zwiększa poziom utlenienia tłuszczy podczas treningów aerobowych. W jednym z eksperymentów ten poziom zwiększył się o 50% po zażyciu 5 miligramów kofeiny na 1 kg masy ciała.

Kofeina wykazuje fenomenalny efekt podczas
spalania tkanki tłuszczowej w trakcie treningów aerobowych. Na przykład, człowiek ważący 77 kg spali mniej więcej 800 kalorii w ciągu godzinnego biegu ze średnią intensywnością i około połowa zostanie spalona dzięki utlenianiu tłuszczy. Jeżeli dodatkowo przyjmie kofeinę, to poziom utleniania zwiększy się o 50%, co spowoduje spalenie dodatkowych 200 kalorii tłuszczu. Oznacz to, że zostanie spalonych 600 kalorii w godzinę w wyniku utleniania tłuszczy i 200 kalorii w wyniku rozpadu cukru.


Dawkowanie:


1 kapsułka na 1 godz. przed dużym wysiłkiem umysłowym lub fizycznym. Nie stosować preparatu przed snem ze względu na silne działanie pobudzające.

Uwagi: Produkt powinien być przechowywany w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w zamkniętym opakowaniu, niedostępnym dla dzieci


Składniki:

1 Kapsułka

Kofeina

200 mg

Kofeina, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, substancja przeciwzbrylająca: stearynian magnezu, otoczka (żelatyna, barwnik: dwutlenek tytanu).

Więcej informacji

Forma Kapsułki
Kategoria Kofeina
Odżywki Przedtreningowe Stymulanty

Napisz swoją opinię

UNS Caffeine 200 100caps

UNS Caffeine 200 100caps

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: