OxyWatt Tlen 95% 500ml Tlen W PuszceKod produktu: 4042

New product

OxyWatt Tlen 95% 500ml Tlen W Puszce

Zamiast zamiast 26,50 zł

16,50 złbrutto

-10,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni
  • Grapefruit
  • Mint

Dodaj Odejmij

Opis


OXYwatt
to 95% czystego tlenu z dodatkiem aromatu mięty lub grejfruta. OXYwatt zmobilizuje Twoje komórki mózgowe oraz tkankę mięśniową do pracy na wyższych poziomach sprawności intelektualnej i fizycznej.

Tlen jest niezbędnym pierwiastkiem w naszych procesach życiowych. Jego niedobór powoduje zawroty i bóle głowy, depresję, ogólne zmęczenie, znużenie, zaburzenia snu, koncentracji, przybieranie na wadze, osłabienie układu odpornościowego, problemy z krążeniem. Z czynnikami powodującymi niedobór tlenu zmagamy się codziennie - są to niewątpliwie stres, brak ruchu, niewłaściwa dieta oraz coraz częściej występujące zanieczyszczenie powietrza.

OXYwatt to 95% czystego tlenu z aromatem mięty lub grejpfruta. OXYwatt zmobilizuje Twoje komórki mózgowe oraz tkankę mięśniową do pracy na wyższych poziomach sprawności intelektualnej i fizycznej. Inhalacja czystym tlenem wypełni nas energią życiową. Poprawi pamięć, koncentrację, przełamie wszelkie bariery i doprowadzi do nowatorskich rozwiązań. Zwiększy wydolność i wytrzymałość organizmu, przyspieszy metabolizm, skróci regenerację po wysiłku. Lepiej dotleniony organizm lepiej funkcjonuje dlatego jogini skupiają ogromną uwagę na oddechu, zachowując przez to kondycję i jasność umysłu. Jest to sposób na swobodny oddech i dobre samopoczucie w chwilach, gdy w chłodne, bezwietrzne dni pojawi się zjawisko smogu oraz gdy w lato upały rozrzedzą powietrze.


Zastosowanie tlenu w życiu codziennym:

Świat Biznesu:

-
Innowacyjne działania
-Przełamuje bariery kreatywnego myślenia


Nauka:

-Wyostrza koncentrację
-Zmniejsza stres


Świat Sportu:

-
Wzrost energii i wytrzymałości
-Szybszy proces regeneracji


Odnowa Biologiczna:

-Energia życiowa
-Wspaniałe samopoczucie
-Spokojny sen

Syndrom dnia następnego Kac:

-
Zwiększa energię
-Przywraca poziom równowagi

W podróży:

-
Energia, która zmniejsza znużenie
-Wyostrza koncentrację
-Neutralizuje skutki zanieczyszczonego powietrza


Dostarczanie odpowiedniej ilość tlenu zapewni nan zwiększoną sprawność psychiczną i fizyczną. Dzięki odpowiedniemu dotlenieniu odnotujemy lepsze wyniki w nauce i sporcie, zredukujemy skutki stresu i depresji, uspokoimy i ustabilizujemy umysł oraz system nerwowy. Podniesiemy poziom energetyczny organizmu i poprawimy metabolizm, czego wynikiem będzie spadek wagi naszego ciała. Tlen może być stosowany jako naturalny środek na bóle głowy, wspomaga gojenie się ran i opóźnia procesy starzenia. Powoduje odtrucie i oczyszczenie organizmu, ważny efekt dla palaczy i dla tych co mieli cudowny wieczór, ale ciężki poranek, tak zwany kac. Warto również zaznaczyć, iż odpowiednie dotlenienie naszego mózgu przed snem skutkuję głębokim, spokojnym i lepszym jakościowo snem, co wpłynie na naszą regenerację.

OXYwatt
jest produktem, który powstał przy współudziale najlepszych europejskich firm. Szwajcarska pewność i precyzja oraz niemiecka dokładność połączona z polską myślą intelektualną.


Dawkowanie:


Stosować wg. indywidualnego zapotrzebowania. Zaleca się stosować w przypadkach odczuwalnego niedotlenienia lub po intensywnym wysiłku fizycznym.


Składniki:

Składniki aktywne:W 500ml
Tlen95%
Powietrze atmosferyczne5%
Naturalny aromat zapachowy*

Napisz swoją opinię

OxyWatt Tlen 95% 500ml Tlen W Puszce

OxyWatt Tlen 95% 500ml Tlen W Puszce

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: