OxyWatt Tlen 95% 500ml Tlen W PuszceKod produktu: 4042

New product

OxyWatt Tlen 95% 500ml Tlen W Puszce

Zamiast zamiast 26,50 zł

16,50 złbrutto

-10,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni
  • Grapefruit
  • Mint

Dodaj Odejmij

Opis


Tlen 95% od OXYwatt - produkt zawierający 95% czystego tlenu dla lepszej wydajności i efektywności

OXYwatt Tlen 95% to produkt, zawierający 95% czystego tlenu wzbogaconego aromatem mięty lub grejpfruta. Każda opakowanie zawiera 5 litrów tego życiodajnego pierwiastka. OXYwatt stworzono po to aby zmobilizować Twój mózg i Twoje mięśnie do sprawniejszej pracy, której przejawem będzie większa wydajności i lepsza efektywność.


Niewystarczająca ilość tlenu może wywoływać zawroty i bóle głowy, znużenie i zmęczenie, osłabienie odporności organizmu, problemy ze snem, zaburzenia koncentracji a nawet depresję. Współczesne życie naraża nas na oddziaływanie czynników wpływających na niedobór tlenu, jak chociażby: zbyt mało ruchu, przewlekły stres, przebywanie w miejscach o dużym zanieczyszczeniu powietrza, czy „śmieciowe” jedzenie.


Inhalacja czystym tlenem zwiększy naszą sprawność fizyczną i psychiczną. Nastąpi poprawa koncentracji i pamięci. Każdy wdech to poprawa samopoczucia i przyjemne orzeźwienie. Zwiększony dopływ tlenu poprawi naszą wydolność, zapewni nam dodatkową ilość energii i sprawi, że nasza regeneracja po wysiłku będzie szybsza. Czysty tlen to znakomite antidotum na zmęczenie i znużenie.


OXYwatt to znakomity środek do odtruwania i oczyszczania organizmu, który sprawdza się również w przypadku zatrucia aldehydem octowym znanym potocznie jako „kac”. OXYwatt będzie stanowił pomoc w wydajniejszej nauce i w osiągnięciu lepszych rezultatów w sporcie. Pozwoli nam również odprężyć się i sprawi, że będzie nam łatwiej funkcjonować w warunkach stresowych. Spokój i relaks zapewnią dłuższy i bardziej wydajny sen w nocy, co przełoży się na nasze lepsze funkcjonowanie w ciągu dnia. Dodatkowa ilość tlenu to także „podkręcony” metabolizm, dzięki czemu łatwiej będzie zgubić niepotrzebne kilogramy i uzyskać szczuplejszą, bardziej wysportowaną sylwetkę.


Ważniejsze zalety stosowania OXYwatt:

- lepsze samopoczucie
- wyostrzenie koncentracji
- dodatkowa porcja energii, która zmniejszy zmęczenie i znużenie
- obniżenie stresu
- poprawa pamięci
- poprawa wydolności i wytrzymałości
- lepszy sen
- poprawiona regeneracja
- sprawniejsze kojarzenie i bardziej kreatywne myślenie
- działanie oczyszczające i odtruwające na organizm
- pomoc w gubieniu zbędnych kilogramów
- neutralizacja skutków oddychania zanieczyszczonym powietrzem


OXYwatt jest produktem, który powstał w wyniku współpracy najlepszych europejskich firm ze Szwajcarii, Niemiec i Polski.


Dawkowanie Tlen 95% 500ml Tlen w Puszcze Oxywatt:

Stosować wg. indywidualnego zapotrzebowania. Zaleca się stosować w przypadkach odczuwalnego niedotlenienia lub po intensywnym wysiłku fizycznym.


Składniki Tlen 95% 500ml Tlen w Puszcze Oxywatt:

Składniki aktywne:W 500ml
Tlen95%
Powietrze atmosferyczne5%
Naturalny aromat zapachowy*

Napisz swoją opinię

OxyWatt Tlen 95% 500ml Tlen W Puszce

OxyWatt Tlen 95% 500ml Tlen W Puszce

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: