MYPROTEIN Choline Bitartrate 100g CholinaKod produktu: 5055534304969

MYPROTEIN Choline Bitartrate 100g Cholina

New product

MYPROTEIN Choline Bitartrate 100g Cholina

Zamiast zamiast 39,00 zł

29,99 złbrutto

-9,01 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Dodaj Odejmij

Opis

 

 

MYPROTEIN to marka nr 1 w Wielkiej Brytanii już także dostępna w Polsce w przystępnych cenach. MYPROTEIN oferuje pełen zakres wysokiej jakości suplementów diety dla sportowców. Marka wyróżnia się wieloma suplementami w czystej postaci bez żadnych wypełniaczy oraz dodatków smakowych.

 

Cholina  należy do grupy witamin B, rozpuszalnych w wodzie. Może być syntezowana przez organizm, ale w często niewystarczających ilościach, przez co należy ją suplementować. W pokarmie witamina ta występuje w: żółtkach jaj, roślinach strączkowych, kiełkach pszenicy, orzeszkach ziemnych i mięsie, Dwuwinian został dodany do choliny celem przyspieszenia jej absorbcji (wchłaniania) w organizmie. Cholina jest wykorzystywana w organizmie do wytwarzania acetylocholiny, koniecznej do prawidłowego funkcjonowania mięśni. Długotrwały trening powoduję deplecję (wyczerpanie) zasobów choliny, co z kolei warunkuje spadek możliwości fizycznych. Szereg badań naukowych wykazał szerokie spektrum zastosowań suplementacji choliną dla sportowców dyscyplin wytrzymałościowych, w szczególności tych, opartych na długotrwałym wysiłku. (2 godziny i więcej)

Cholina pełni w organizmie ludzkim wiele innych funkcji, jak chociażby wspomaganie zachowania właściwej struktury ścian komórkowych, metabolizmu tłuszczu i wytwarzania aminokwasów i białek. Cholina jest również mocno związana z pracą układu nerwowego, pomaga poprawić koordynację i kształtować nawyki ruchowe, pełni też rolę w skurczach miofibryli (włókien mięśniowych).

 

Główne korzyści suplementacji choliną:


- poprawa wytrzymałości fizycznej

-poprawa spalania tkanki tłuszczowej

-konieczna do syntezy acetylocholiny (niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania mięśni)

 

Myprotein & HFL - Informed Sport

Informed Sport jest programem zapewniającym wysoką jakość produktów sprzedawanych przez firme MYPROTEIN. Logo Informed Sport zapewnia iż wszystkie produkty zostały przebadane pod kątem zabronionych substancji oraz pod kątem dostarczenia najwyższej jakości produktów na rynek.

 

Dawkowanie MYPROTEIN Choline Bitartrate:

500mg (1 mini miarka MP) , 1 - 2 razy dziennie, zmieszać z wodą, bądź sokiem.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

 Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

 Uwaga: Preparatu nie należy stosować w przypadku ciąży, karmienia piersią lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu

Składniki MYPROTEIN Choline Bitartrate:

Całe opakowanie: 100g bez dodatków smakowych

W porcji

Choline

Bitartrate
  495 mg




Kopiowanie opisu, przetwarzanie i rozpowszechnianie ich w całości lub w części bez  zgody tanie-odzywki.pl jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170

Więcej informacji

Forma Proszek
Kategoria Witamina B

Komentarze

Oceń 
Wojtek
2018-02-12

Zdecydowanie zachęcam!

Zdecydowanie polecam ! Po długotrwałych treningach nie odczuwam spadku siły co zdecydowanie zawdzięczam temu produktowi

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię !

Napisz swoją opinię

MYPROTEIN Choline Bitartrate 100g Cholina

MYPROTEIN Choline Bitartrate 100g Cholina

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: