Producenci

Newsletter

Powiększ do pełnego rozmiaru

GoNutrition Creatine Monohydrate 500g

Kreatyny

Brak na stanie

35,00 zł

Obniżka!

-10,00 zł

45,00 zł

Dodaj do listy życzeń

GONUTRITION to nowa marka w Wielkiej Brytanii już także dostępna w Polsce w przystępnych cenach. GONUTRITION oferuje pełen zakres wysokiej jakości suplementów diety dla sportowców. Marka wyróżnia się wieloma suplementami w czystej postaci bez żadnych wypełniaczy oraz dodatków smakowych.


Creatine Monohydrate 100% pure creatine monohydrate powder 

 

Monohydrat kreatyny to najwyższej jakości suplement kreatynowy uznany za jedenj z najefektywniejszych suplementów w sporcie. Suplement wykazuje działanie w zakresie wspomagania budowy suchej masy mięśniowej, poprawy wyników w ćwiczeniach/sportach bazujących na ruchu ekspozywnym poprzez zwiększenie zasobów ATP w mięśniach. Monohydrat kreatyny stanowi obowiązkowy suplement mistrzów sportu jak i uprawiających sport rekreacyjnie od wielu lat. Dodatkowo najnowsze badania zdają się wykazywać korzystny wpływ kreatyny również na wytrzymałość, co otwiera pole do suplementacji kreatyną w kolejnych dyscyplinach sportowych.


Korzyści stosowania:

podnosi zasoby energii w mięśniach (ATP),

wspomaga budowę suchej masy mięśniowej,

poprawia siłę i moc mięśni szkieletowych.

 

Dawkowanie:

5g dziennie


Składniki:

100% monohydrat kreatyny

 

Kopiowanie opisu, przetwarzanie i rozpowszechnianie ich w całości lub w części bez  zgody tanie-odzywki.pl jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170

  • Forma Proszek

Napisz swoją opinię

GoNutrition Creatine Monohydrate 500g

GoNutrition Creatine Monohydrate 500g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

top