MYPROTEIN AAKG 250gKod produktu: 5055534303238

MYPROTEIN AAKG 250g

New product

MYPROTEIN AAKG 250g

Zamiast zamiast 89,99 zł

69,99 złbrutto

-20,00 zł

Dostawa: 1 do 3 tygodni

Dodaj Odejmij

Opis

MYPROTEIN to marka nr 1 w Wielkiej Brytanii już także dostępna w Polsce w przystępnych cenach. MYPROTEIN oferuje pełen zakres wysokiej jakości suplementów diety dla sportowców. Marka wyróżnia się wieloma suplementami w czystej postaci bez żadnych wypełniaczy oraz dodatków smakowych.Alfa-ketoglutaran Argininy (AAKG)
jest popularnym składnikiem w wielu suplementach mających na celu wywołać pompę mięśniową. AAKG zawiera zarówno Argininę jak i Alfa-ketoglutaran. Arginina jest egzogennym aminokwasem pełniącym kluczową rolę w procesach biochemicznych zachodzących w organizmie ludzkim, między innymi pełni ważną rolę w procesie syntezy białkowej. Alfa-Ketoglutaran jest kolejnym istotnym z punktu fizjologii organizmu ludzkiego składnikiem, używanym przezeń do pomocy w procesie tworzenia energii z dostarczanych źródeł energetycznych (węglowodany, tłuszcze i białka).


Alfa-Ketoglutaran łączy się z amoniakiem tworząc kwas glutaminowy, prekursor glutaminy. Nasze AAKG występuje w proporcjach 2:1 (Arginina : Alfa-ketoglutaran)


Korzyści wynikające ze stosowania AAKG:

- Alfa-ketoglutaran pomaga poprawić dostarczanie l-argininy szlakami metabolicznymi,
- Tlenek azotu wykazuje potężne działanie w zakresie poprawy intensywności i czasu trwania pompy mięśniowej (będącej skutkiem treningu siłowego). Większość użytkowników AAKG doświadcza widocznej poprawy w zakresie unaczynienia (waskularyzacji) i pompy mięśniowej,
- Podnosi poziom energii

Myprotein & HFL - Informed Sport

Informed Sport jest programem zapewniającym wysoką jakośc produktów sprzedawanych przez firme MYPROTEIN. Logo Informed Sport zapewnia iż wszystkie produkty zostały przebadane pod kątem zabronionych substancji oraz pod kątem dostarczenia najwyższej jakości produktów na rynek.


Dawkowanie MYPROTEIN AAKG 250g:

Porcja 2g, dwa razy dziennie. Celem uzyskania optymalnego działania: na czczo i 45 minut przed treningiem.*Osoby cierpiące na problemy z układem krążenia, bądź natury psychicznej powinny skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem suplementu.

 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

 Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

 Uwaga: Preparatu nie należy stosować w przypadku ciąży, karmienia piersią lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu


Składniki MYPROTEIN AAKG 250g:

Porcja2g
Ilość porcji w opakowaniu125
Opakowanie250g
SKŁADNIKI AKTYWNE

AAKG

Zawartość jednej porcjizaw:
100% Arginine Alpha-Ketogluterate2 g


Kopiowanie opisu, przetwarzanie i rozpowszechnianie ich w całości lub w części bez zgody tanie-odzywki.pl jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170

Więcej informacji

Forma Proszek
Aminokwasy L-Arginina

Napisz swoją opinię

MYPROTEIN AAKG 250g

MYPROTEIN AAKG 250g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii: