Producenci

Newsletter

Powiększ do pełnego rozmiaru

MUSCLEMEDS Carnivor Beef Aminos 300tabs

Aminokwasy

Brak na stanie

79,00 zł

Obniżka!

-11,00 zł

90,00 zł

Dodaj do listy życzeńBiałko wołowe w postaci tabletek
Duże wysycenie BCAA
Zwiększa retencje tlenku azotu


Carnivor Beef Amino- to pierwszy na świecie izolat białek wołowych Carnivor jest o 350% bardziej skoncentrowany niż stek i znacznie bardziej skoncentrowany niż białko serwatkowe, przy czym nie zawiera ani grama tłuszczu czy cholesterolu! Kai Greene był obiektem testów, przeprowadzonych przez naukowców MuscleMeds. Eksperymenty dotyczyły opracowania formuł suplementów. Po zakończeniu badań ujawniono mediom wyniki oraz dopuszczono produkt do sprzedaży. Rezultat eksperymentu był wielkim sukcesem, a przełomem okazało się zastosowanie (obecnie najważniejszego w kulturystyce) makroskładnika – proteiny. Gdy naukowcy określili ilość spożywanych przez Kaia protein, doszli do wniosku, że kulturysta zrobił większe postępy, opierając swoją dietę na wołowinie, niż podczas przyjmowania białek serwatkowych i kazeiny. Kai osiągał znakomite przyrosty spożywając 2–3 kg wołowiny dziennie, jednak taka ilość czerwonego mięsa skutkowała rozstrojem żołądka. Niezadowalający był także poziom wchłanianego tłuszczu i cholesterolu, który przekraczał limit zakładany przez naukowców MuscleMeds.

Eksperyment przyczynił się do powstania CARNIVOR, pierwszego na świecie izolatu białek wołowych, który stał się kluczowym czynnikiem przyrostu masy mięśniowej Kaia i na zawodach Arnold Classic pozwolił mu zgarnąć pierwsze miejsce. Pierwszy na świecie izolat białek wołowych CARNIVOR jest o 350% bardziej skoncentrowany niż stek i znacznie bardziej skoncentrowany niż białko serwatkowe, przy czym nie zawiera ani grama tłuszczu czy cholesterolu! Carnivor wykorzystuje najnowsze techniki ekstrakcji, hydrolizy i izolowania, dzięki czemu dostarcza mięśniom budującej mocy białek czerwonego mięsa z wyższym poziomem aminokwasów niż jakakolwiek proteina wykorzystująca serwatkę, soję, mleko czy jajka. Anaboliczna Technologia Retencji Azotu (ANRT) powtórnie wykorzystuje aminokwasy i minimalizuje wydzielanie się amoniaku ANRT jest największym przełomem w suplementach budujących mięśnie. Podczas gdy proteiny są niezwykle ważne w procesie wzrostu mięśni, paradoksalnie mogą się okazać czynnikiem hamującym przyrosty.

Działa tu prosty mechanizm: więcej protein oznacza większą produkcję amoniaku, który hamuje rozwój masy, jeśli nie jest odpowiednio neutralizowany. ANRT jest zaawansowaną technologią, stworzoną do neutralizowania amoniaku i ponownego wykorzystania aminokwasów w anabolicznych ścieżkach, tworzących mięśnie poprzez zwiększoną retencję azotu. 20 razy więcej kreatyny niż w steku Jedną z zalet wołowiny jest wysoka zawartość kreatyny. Wołowina jest jednym z najlepszych naturalnych źródeł tego związku. Aby wznieść aktywację anabolizmu i wypełnienie komórek mięśniowych na wyższy poziom, każda porcja CARNIVOR dostarcza 20 razy więcej kreatyny niż stek, wypełniając twoje mięśnie eksplozją siły i wzrostu. Dodatek BCAA dla zwiększenia anabolizmu i redukcji katabolizmu Aby jeszcze bardziej podnieść anaboliczną moc budowania mięśni,


CARNIVOR zawiera ekstra dawkę BCAA (aminokwasów rozgałęzionych), która dodana do izolatu białek wołowych, pozytywnie wpływa na bilans azotowy, nasila syntezę protein, redukuje katabolizm i zmniejsza potreningowe zmęczenie.


Dawkowanie:

Dzień Treningowy:
1 porcja 1-3 razy dziennie


Dzień Nietreningowy:
1 porcja 1-3 razy dziennie


Składniki: 


SKŁADNIKI AKTYWNEBeef Aminos
Porcja3tab.
Ilość porcji w opakowaniu100
Opakowanie300tab.
Zawartość jednej porcjizaw:
Wartość energetyczna12kcal

Białko

3g

Tłuszcze

0g

Cholesterol

0g

Witamina C

8mg

Niacin

2,6mg

Witamina B6

2mg
CARNIVOR Beef Amino Complex w 100g:

L-Leucine

(Branched Chain Amino Acid)
4,253mg

L-Isoleucine

(Branched Chain Amino Acid)
1,793mg

L-Valine

(Branched Chain Amino Acid)
3,033mg

L-Threonine

2,318mg

L-Lysine

5,384mg

L-Phenylalanine

2,504mg

L-Tryptophan

384mg

L-Methionine

1,236mg

L-Histidine

1,334mg
Non-Essential Amino Acids:

L-Arginine

7,189mg
L-Aspartic Acid6,430mg

L-Alanine

8,511mg

L-Cysteine

500mg

L-Glutamic Acid

11,436mg
L-Glycine18,950mg
L-Hydroxyproline9,066mg

L-Proline

10,902mg

L-Tyrosine

1,179mg

L-Serine

3,582mg

 

  • Forma Tabletki
  • Aminokwasy Wołowe

Napisz swoją opinię

MUSCLEMEDS Carnivor Beef Aminos 300tabs

MUSCLEMEDS Carnivor Beef Aminos 300tabs

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

top