Producenci

Newsletter

Powiększ do pełnego rozmiaru

UNS Beta-Ala 250g

Aminokwasy

Brak na stanie

49,00 zł

Obniżka!

-9,00 zł

58,00 zł

- Poprawia wytrzymałość
- Odkwasza środowisko mięśni
- Szybsza regeneracja potreningowa

Beta alanina jest odpowiedzialna za „odkwaszanie” mięśni, co umożliwia dłuższe, cięższe treningi oraz skraca proces regeneracji po treningu. Podwyższa poziom karnozyny, ważnego prekursora tlenku azotu. Przyjmowanie BETA-ALA przed treningiem zmniejszy zmęczenie fizyczne. Produkt ten doskonale nadaje się do stosowania przed treningiem siłowym jak i przed treningiem sportów walki oraz innym wymagającym wysiłkiem.

Uwagi: produkt NIEZALECANY dla dzieci w wieku do lat 18, w czasie ciąży, osób z chorobami nerek lub wątroby, schorzeniami układu krwionośnego lub nadwrażliwością na jeden lub więcej składników. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub w przypadku wystąpienia jakichkolwiek objawów niepożądanych zalecane jest zaprzestanie używania preparatu oraz konsultacja lekarska. Miarka do dozowania w środku. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Dawkowanie:

1 porcję 3g (1/2 miarki) przed treningiem zmieszać z 250ml wody oraz 1 porcję 3g (1/2miarki) bezpośrednio po treningu z napojem zawierającym kreatynę lub węglowodany. Nie przekraczać dawki 2 miarek.


Składniki:

SKŁADNIKI AKTYWNEBeta-Ala
Porcja3g
Ilość porcji w opakowaniu83
Opakowanie250g
Zawartość jednej porcjizaw:
Wartość energetyczna0,8 kcal

Białko

0 g

Węglowodany

0,63 g

Tłuszcze

0 g

Beta alanina

2700 mg
  • Forma Proszek
  • Aminokwasy Beta-Alanina

Napisz swoją opinię

UNS Beta-Ala 250g

UNS Beta-Ala 250g

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

top