Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI
Kod producenta:181030000144
214.00
189,00 PLN Save 25.00
Tax included
Powiadom mnie mailowo, kiedy produkt będzie dostępny

Właściwości SCIVATION Xtend BCAAs 1194g:
  • Hamuje katabolizm i obniża poziom kortyzolu

  • Podnosi poziom hormonu wzrostu

  • Przyspiesza tempo syntezy białek

  • Przyspiesza regenerację
Xtend BCAAs 1194 gram od Scivation – produkt zawierający bardzo ważne aminokwasy dla organizmu obciążonego wysiłkiem!

SCIVATION Xtend BCAAs to produkt w którym zawarty jest kompleksowy i przemyślany skład. Dzięki temu masz pewność, że twój organizm, z każdą porcją, otrzymuje wszystko czego potrzebuje aby skutecznie sprostać stawianym mu zadaniom oraz bardzo szybko regenerować się po ciężkim treningu.Składniki w
SCIVATION Xtend BCAAs:

L-Leucyna –
wpływa na syntezę mięśni szkieletowych na kilka sposobów: zwiększa wydzielanie insuliny, potężnego anabolika obecnego w naszym ciele, wpływa na aktywność kinazy proteinowej S6, przyspiesza fosforylację białka wiążącego eIf4E oraz wpływa na stopień powiązania pomiędzy białkami (eIF)4E i eIF4G. Wszystko to, pomimo skomplikowanego brzmienia i nazewnictwa, sprowadza się do bardzo prostego twierdzenia – Leucyna zwiększa stopień, i szybkość, wykorzystania białek do budowy mięśni.

L-Izoleucyna – dostarczanie dużych ilości Leucyny powoduje obniżenie poziomu pozostałych dwóch aminokwasów: Izoleucyny i Waliny, dlatego tak ważne jest aby stosować wszystkie trzy związki razem. Dodatkowo Izoleucyna jest zaliczana do aminokwasów glukogennych, czyli takich, które organizm w łatwy i szybki sposób może przekształcić w niezbędną mu do funkcjonowania energię. Oznacza to, że będziemy mogli nie tylko trenować dłużej i intensywniej, ale też szybciej się regenerować.

L-Walina – swoją obecność w tym zestawieniu, zawdzięcza nie tylko, wspomnianej wcześniej, potrzebie podawania wszystkich trzech aminokwasów BCAA razem ale również wpływowi na ograniczenie zmęczenia centralnego układu nerwowego. Dodatkowo, jak w przypadku pozostałych dwóch aminokwasów, jest łatwo przekształcana w energie zużywaną przez pracujące mięśnie i tym samym pozwala oszczędzić zapasy glikogenu zgromadzone w wątrobie.

L-Glutamina –
najpowszechniej występujący w organizmie aminokwas, który pełni szereg bardzo ważnych funkcji: wpływa na proces uzupełniania glikogenu, poprzez zwiększenie tempa jego syntezy w wątrobie, jak również przez bezpośrednią konwersje do glukozy, wpływa pozytywnie na tempo syntezy białek oraz ogranicza ich rozpad, wzmacnia system odpornościowy i przeciwdziała chorobom, które mogły by utrudnić trening, odgrywa ważną role w procesie transaminacji (umożliwia syntezę nowych aminokwasów), przekształcana jest w kwas glutaminowy stanowiący źródło energii dla tkanki nerwowej oraz pełni szereg innych, ważnych, ale mniej istotnych z naszego punktu widzenia, funkcji.

Jabłczan Cytruliny – jest prekursorem kreatyny, bierze udział w procesie skurczu mięśni oraz uczestniczy w powstawaniu tlenku azotu – związku odpowiedzialnego za m.in.: rozszerzanie naczyń krwionośnych i tym samym ułatwiającego transport innych związków do i z mięśni.Dawkowanie Xtend BCAAs Scivation 1194g:

Należy spożywać (12.5g) na 45-60 minut przed treningiem, kolejne dwie (12.5g) 15-20 minut po treningu.


Składniki Xtend BCAAs Scivation 1194g:

Wielkość opakowania: 1194g
Wielkość porcji: ~13g
Ilość porcji w opakowaniu: 90

Wartość odżywcza

90 porcji w opakowaniu
Porcja 13g
Kalorie -
% ZDS*
1171 mg -
3500mg -
2500 mg -
1750 mg -
1750 mg -
1000 mg -
Zespół tanie-odzywki.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy, zdjęcia oraz inne dane dotyczące produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie informacje pochodzą od producentów i staramy się je na bieżąco aktualizować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.

Opinie

0.0 /5 średnia ocena

Rekomendacji naszych użytkowników
(brak oceny)

star 5
0
star 4
0
star 3
0
star 2
0
star 1
0

Masz ten produkt?

Dodaj pierwszą opinię dla SCIVATION Xtend BCAAs 1194g

Dodaj opinię

Oceń ten produkt!

Specific References