Zapisz się do newslettera i odbierz 6% rabatu na pierwsze zakupy
Sklep internetowy TANIE ODŻYWKI

Vitargo - węglowodany dodające energii podczas treningu

Vitargo to bazująca na skrobii (jęczmiennej, bądź kukurydzianej) bardzo szybko przyswajalna i niemal nie obciążająca przewodu pokarmowego forma węglowodanów.

Wybierając odpowiednią odżywkę węglowodanową natkniemy się na produkty oparte na tym składniku. Jest to absolutny top odżywek tego typu, preparat zaprojektowany z myślą o profesjonalnych sportowcach o zoptymalizowaniu przebiegu wchłaniania węglowodanów do krwioobiegu.

Bez względu na to czy jesteś profesjonalnym atletą, czy rekreacyjnym sportowcem, jeśli nie uznajesz półśrodków i szukasz wyłącznie najlepszych dostępnych rozwiązań to Vitargo jest odżywką dla Ciebie!

Węglowodany vitargo - dawkowanie i działanie

Dawkowanie Vitargo nie będzie się różnić od dawkowania klasycznych węglowodanów typu Carbo. Standardowo będzie mieścić się w przedziale 30-100g na porcję, ale może być inne w zależności od formy wysiłku, zapotrzebowania kalorycznego, schematu dietetycznego i wielu innych zmiennych. Vitargo znajdzie zastosowanie wszędzie tam gdzie zależy nam na dostarczeniu szybkowchłanialnych węglowodanów. Na tym polu Vitargo zostawia daleko w polu inne produkty węglowodanowe.

Przewagą Vitargo jest również jego wyjątkowa lekkostrawność, aspekt szczególnie istotny, jeśli zamierzamy suplementować się w trakcie intensywnych treningów lub zaraz po nich. Skrajny wysiłek upośledza funkcjonowanie układu pokarmowego, dodatkowo biorąc pod uwagę potrzebę przyjmowania większych porcji Vitargo to idealny suplement do takich zastosowań! Produkty z tej grupy wyróżniają się również przyjemną konsystencją. Zapomnij o uczuciu ociężałości lub problemach żołądkowych po spożyciu odżywki węglowodanowej!

Vitargo to również najlepszy wybór w zakresie szybkiego i skutecznego uzupełnienia glikogenu po treningu. Jest to czynnik bezpośrednio warunkujący nasze możliwości regeneracyjne, szczególnie istotny w przypadku dużej ilości jednostek treningowych w planie.

Jeśli szukasz odżywki, która będzie twoja bazą pod samodzielnie skomponowany stack (np. węglowodany + białko, lub węglowodany + aminokwasy) to również polecamy produkty z tej grupy. Jak widać w obrębie odżywek węglowodanowych ciężko o lepsze produkty, niż te które znajdziesz w tym dziale. Uniwersalność zastosowań wynikająca bezpośrednio z najwyższej jakości składnika – to właśnie Vitargo!

W ofercie odżywki bazujące na Vitargo najlepszych producentów. Wersje smakowe i naturalne, różne wielkości opakowań. Zapoznaj się z naszym asortymentem!